josh rangel aDmYkVd6rs4 unsplash
Astroloji Yorumcusu > Astroloji Danışmanlığı

Astroloji Danışmanlığı

Doğum haritası analizi nedir?

Doğum haritası yani natal haritalar bizlere doğduğumuz andan itibaren gökyüzü konumlarının kimliğimize, benlik duygumuzun temeline sirayet eden etkenlerin grafiğini oluşturmaktadır.
Karakterimiz, yeteneklerimiz, kariyerimiz, maddi gelir kaynaklarımız, aile ve yakın çevremiz, sağlığımız, evlilik ve ilişkilerimiz, fırsatlarımız ve engellerimiz, geçmişle ilgili şifalanması gereken blokajlarımız ve tekamül yolcuğumuzda izlememiz gereken yol harita konuları dahilindedir. Bir doğum haritası analizinde yaşam planınıza dair tüm potansiyellerinizi öğrenebilirsiniz. Sizler de kendinizi keşfetmek istiyorsanız doğum haritası analizi alabilirsiniz.

Solar Harita Analizi ( 1 yıllık öngörü )

Solar harita analizi, bir yıllık güneş dönüşü haritalarınızı inceleyerek o yıl içindeki önemli olaylarınız, gündeminiz ve ruh halinizle ilgili gelişmeleri öğrenebilmek adına uyguladığımız bir harita okuma tekniğidir.
Bu sene kapımda aşk var mı kariyerimde nasıl bir yol öngörülüyor gibi bir çok kafanızdaki soruları ve merak duygunuzu giderecek tarihler eşliğinde incelenen detaylı bir analiz çeşididir.

İlişki Uyumu ( Sinastri )

Sinastri analizi iki kişinin doğum haritalarının karşılaştırması sonucunda uyumlarının değerlendirilmesi için kullanılan bir harita okuma tekniğidir. İlişiğimiz olan kişi ile nerede tanışacağımız, nasıl bir ilişki içerisinde olacağımız, bizim için doğru kişi olup olmadığı, aramızda yaşanabilen muhtemel sorunların kaynakları gibi bir çok sorunuza cevap alabileceğiniz detaylı bir analiz çeşididir.

Rektifikasyon ( Doğum saati tespiti )

Öncelikle astrolojinin bize yardımcı olabilmesi için gerekli olan bazı bilgiler vardır. Peki bunlar nelerdir ? Doğum yerimiz, doğum tarihimiz, doğum saatimiz. Ülkemizde maalesef çoğunluğun doğum saati konusunda bir net bir fikri yok. Sabah ezanına doğru annemin sancıları sıklaşmış, ekinlerin biçildiği hasat zamanında doğduğumuz gibi net olmayan bir zaman dilimi söz konusu olduğunda astrolojik olarak sağlıklı bilgiler edinemeyiz. Peki doğum saatinizi nasıl netleştiriyoruz ? Hayatınızda dönüm noktası ya da önemli olay örgülerinin zaman dilimleri bizlere doğum saatinizi belirlemede yardımcı oluyor. Örneğin evlilik ya da boşanma tarihiniz, ailenizdeki bir kişinin vefat tarihi, işe başlama ya da terfi alma tarihiniz, önemli bir ameliyat tarihi gibi bilgilerin izini doğum haritalarınızda sürerek net bir saat dilimine ulaşarak size dair nokta aşı öngörülere astroloji yardımı ile ulaşabilirsiniz.

Soru ve seçimler astrolojisi (Horary)

Astrolojinin temelinde Hermetizme dayanan “Yukarıda ne varsa yerde o vardır” düşüncesi yatmaktadır. Yani gökyüzü kombinasyonlarının makrokozmostan mikrokozmos olan varlıklar olan bizlere etki etmesi mantığına dayandığı için yeryüzü öğretmeni olabilmeyi gökyüzünün öğrencisi olmakla ilişkilendirerek aradığımız cevapları gökyüzünde bulabileceğimizi bilmeliyiz. Bu yüzden doğru zamanda doğru yerde olmak, doğru fiiller yapmak astroloji yardımı ile bizlere klavuzluk etmektedir. Örneğin uzun bir seyahate çıkma planı yaparken doğru zaman olup olmadığını göksel kombinasyonlar yardımı ile öğrenebiliriz. Veya yeni bir iş kurmadan öncesinde bu işte başarı olasılığının sizin çabanızın yanında gökyüzü tarafından da desteklenip desteklenmediği, doğru zamanda mı girişim yaptığınız konusunda cevap alabilirsiniz.
“Ev sahibi olacak mıyım?”, “Kariyerimde ilerleyebilecek miyim?”, “Çocuğum olacak mı?”, “İş bulabilecek miyim?” “Eşim beni seviyor mu?” gibi bir çok sorunuzun cevabına bu yöntem ile cevap bulabilirsiniz.

Astrolojik Vefk

Vefk, öncelikle tevafuk kelimesinin kökenine dayanmaktadır. Evrende her şey nizami bir düzen içerisindedir. Tesadüf yoktur tevafuk vardır. Her şey mana ile ilişkilendirilmiştir. Vefk ise düzenli olma, uygun gelme, uyma, muvafık olma, tesir etme anlamındadır. Özel zamanlarda özel yöntemlerle yapılan duanın yazıya dökülmüş halidir. Vasıtasız bir şekilde İlahi olandan isteme temeli ile İlahi olanın esması, ayetleri, yardımı ile satır ve sütunlar aynı sayısal değeri verecek şekilde ebced hesabı ile yapılan bir nevi şifa yöntemidir.

Kategoriler

Astroloji Danışmanlıkları İçin Tıklayın👇

Kategoriler

Doğum Haritası Analizi ile Kaderinizin Kilidini Açın

Kapsamlı analiz, kişiselleştirilmiş iç görüler ve kendinizi keşfetme yolculuğunuzda uzman rehberliği. Doğum haritası analizinizi şimdi alın.