love 5008071 1280 1 e1596310334522
Astroloji Yorumcusu > Astroloji > 3 Ağustos Kova Dolunayı ve Burçlara Etkisi 2020

3 Ağustos Kova Dolunayı ve Burçlara Etkisi 2020

3 Ağustos kova dolunayı saat 18.57 itibariyle 11 derece ile gerçekleşecektir. Bu dolunayın en önemli özelliği Uranüsyen bir dolunay olmasıdır.

Peki uranüsyen etkiyle gerçekleşecek bu 3 Ağustos kova dolunayının anlamı nedir ?

Uranüsyen etki hayatlarımızda ani değişikliklere ve sürprizlere sebep olacaktır.Normal şartlarda dolunaylar tamamlanmaları simgelerken bu dolunayda yeni başlangıçlar yaşanacak.Bu hızlı gelişmeler için dolunay anının haritasına baktığımızda 1. ve 7. ev aksındaki Ay ile Güneş’in karşıtlığının ilişkiler, evlilikler, ortaklıklar ve açık düşmanlar gibi konuları kapsayarak gündem oluşturacağını görüyoruz.

3.evden kare açı alması ve 18 derece ile anın haritasında oğlak burcunun yükselmesi iş ve kariyer planlaması gibi konularda da ani değişiklikler ve girişimlerde bulunma olasılığını arttırıyor. Yeni ortaklar edinebilir, var olan ortaklarla yol ayrımı yaşanabilir. Teknoloji ile ilgili iş sahaları için fırsatlar ayağınıza gelebilir. Çünkü Uranüs ve kova burcu aynı zamanda bilişim ve uzay demektir. Üzerinde çalıştığınız bir proje ile çığır açabilir yeni bir buluşun altına imza atabilirsiniz. Hatta bu corona virüsü tedavisi için bulunacak bir aşı olabilir. Belki de aniden astrolojiye bile daha çok merak salabilirsiniz kim bilir.

Transit durumda olan kuzey ay düğümü ve Venüs’ün de kavuşumda olması yine ilişkiler ile ilgili ruhumuzun varması gereken noktaya bizleri bir adım daha yakınlaştıracak ilişki başlangıçları yaşatacak demektir. Bu dünyasal boyutta belki o kişiyle bir tamamlanma yaşayamayacak olsak bile önümüzdeki dolunay ile hayatlarımıza girecek olan kişilerin bizlere mutlaka öğreteceği bir bilgi olduğunu gözden kaçırmamalıyız. Öğrenelim ki olması gerekene, varmamız gereken kişiye gerekilen öğretiler ile ulaşalım.

Kova burcu medikal astrolojiye göre ise vücudumuzdaki kan ve dolaşım sistemi ile ilişkilendirilir. Kan değerlerinizin düşük olduğunu birden öğrenebilir ya da tansiyon ile ilgili ani iniş-çıkışlar yaşayabilirsiniz. Bu süre zarfında ameliyat ve cerrahi müdahale önerilmez çünkü kan ve dolaşım sistemi ile ilgili ani değişimler kanamanın durdurulamamasına ve beklenmeyen reaksiyonlara sebep olabilir.

Kova burcu aynı zamanda özgürlük, devrim, değişim ve dönüşümdür. İlişkilerde yaşam alanına müdahale konularında daha hassas olabiliriz ve özgürlüğe dair tabularımızı kimsenin yıkamayacağı bilgisini karşı tarafa “ben buyum” şeklinde ortaya koyabiliriz.
Yine kollektifin hakları konusunda daha duyarlı olmak adına beklenmedik aktivist hareketlere katılabiliriz.

Herkesin doğum haritası kendine has olduğu için tutulma anında doğum haritalarınızdaki kova burcunun bulunduğu ev hangisiyse sizin de bu tutulmada etki alacağınız alan o evin konularıdır.

3 Ağustos Kova yeni ayının yükselen burçlara göre etkisi şu şekildedir

Yükselen Koçlar: Bu dolunay ile idealleriniz, hayalleriniz tekrar şekillenecek. Arkadaş çevreniz aniden değişebilir. Büyük kitlelerin içerisinde kendinizi bulabilirsiniz. Hiç beklemediğiniz bir yerden sürpriz paralar kazanabilirsiniz.

Yükselen Boğalar: Bu dolunay ile iş ve kariyer hayatlarınızda ani değişiklikler olabilir. Yeni bir işe başlayabilir, bulunduğunuz pozisyondan daha yüksek bir pozisyona geçiş yapabilirsiniz.

Yükselen İkizler: Bu dolunay ile sezgisel yanınız ön plana çıkacaktır. Hislerinize güvenin. Birden bire yeni dil öğrenme arzusu içinde olabilir farklı alanlarda yeni eğitimlere kurslara katılabilirsiniz. Uzak mesafelere beklenmedik seyahatler yapabilirsiniz. Özellikle bu seyahatler yurt dışı bağlantılı olabilir. Hukuki konularda da beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Yükselen Yengeçler: Bu dolunay ile beklenmedik ortak kazanımlardan faydalanabilirsiniz ya da kredi, borç gibi konularla ilgili ani gelişmeler yaşayabilirsiniz. Tahmin edemeyeceğiniz sırlar gün yüzüne çıkabilir ya da büyük bir sırrı saklamanız teklifini alabilirsiniz. Metafizik ötesi konulara ilginiz artar. Maddesel boyut için değil ruh için bu dünyada var olduğumuzu öğretecek ani gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Yükselen Aslanlar: Bu dolunay ile gündeminiz evlilikleriniz, ilişkileriniz, ortaklıklarınız ve açık düşmanlar ile ilgili olacaktır. Bu temel konularda ani değişimler söz konusu.. Hiç beklemediğiniz bir kişi ile ilişki yaşayabilir var olan ilişkinizi beklenmedik şekilde sonlandırabilirsiniz. Bu dolunay ile tamamlanma yok yeni başlangıçlar var. Ancak bu başlangıçlar nihayetinde sizin için tamamlanma başlangıcı olacaktır. Hayatınıza 21 Haziran gününde aklınıza kazınmış biri girebilir.

Yükselen Başaklar: Bu dolunay ile günlük hayat rutininiz artabilir. İş yoğunluğu ya da iş kaygısı yüzünden stres yapıp sağlığınızı ihmal etmeyin. Bu dönemde hiç aklınızda yokken yeni bir evcil hayvan edinebilirsiniz. Ya da evcil hayvanınızla ilgili ani değişimler yaşayabilirsiniz. Bir türlü başlayamadığınız spora bu dönemde başlayabilirsiniz. Özellikle bacak çalışmak isteyebilirsiniz.

Yükselen Teraziler: Bu dolunay ile yaşam enerjiniz daha da yükselebilir. Daha şanslı hissedibilirsiniz. Aşk hayatınız hareketlenebilir. Planlamadığınız bir bebek haberi alabilirsiniz. Var ise çocuklarınızla ilgili konular da gündeminizi oluşturabilir. Bunlar Çocukların sağlığı ya da iş hayatı gibi konular olabilir.

Yükselen Akrepler: Bu dolunay ile aile yaşantınız gündeminizi oluşturaktır. Yeni mülkler de edinebilirsiniz. Evinizde değişikliler yapmak isteyebilirsiniz. Beklenmedik bir taşınma durumu söz konusu olabilir. Aile bireylerinizle de ilgili ani gelişmeler yaşayabilirsiniz. Evlilik, söz, nişan gibi gelişmelere de açık olun.

Yükselen Yaylar: Bu dolunay ile yakın çevreniz ile ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Komşularınız, kuzenleriniz, kardeşleriniz ile ilgili sürpriz gelişmeler yaşanabilir. Yeni bir araba alabilirsiniz. Zihniniz normalden daha aktif şekilde çalışabilir.

Yükselen Oğlaklar : Bu dolunay ile gelir kaynaklarınız ile sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Gelir-gider hesaplamalarında ani değişimler yaşayabilirsiniz. Kaynaklarınızı genişletmek için yeni girişimlerde bulunabilirsiniz.

Yükselen Kovalar : Bu dolunay ile benlik duygunuzu sorgulayabilirsiniz. Kendiniz ve çevrenizle ilgili denge sağlamayı gerektiren gelişmeler yaşayabilirsiniz. Önümüzdeki bu uranüsyen dolunaydan sonra gözle görülür bir dönüşüm yaşadığınızın farkında olacaksınız.

Yükselen Balıklar : Bu dolunay ile bilinçaltınızda bastırdığınız duygularınızı tetikleyecek ani değişimler yaşayabilirsiniz. Gizli düşmanlar hayatınıza zarar vermek isteyebilir. Metafizik ve ötesi konulara ilginiz artabilir. Rüyalarınız yoğunlaşabilir ancak ne gördüğünüzü hatırlamayabilirsiniz. Ruhsal sağlığınızı etkileyecek de ani değişimler yaşayabilirsiniz. Uyku düzeniniz bozulabilir, uykuya dalmakta zorlanabilirsiniz.

Bu dolunaydan en çok etkilenecek olan burçlar:
Kova, Aslan, Boğa, Akrep burçlarıdır.

Yorum yap

Kategoriler

Astroloji Danışmanlıkları İçin Tıklayın👇

Kategoriler

Doğum Haritası Analizi ile Kaderinizin Kilidini Açın

Kapsamlı analiz, kişiselleştirilmiş iç görüler ve kendinizi keşfetme yolculuğunuzda uzman rehberliği. Doğum haritası analizinizi şimdi alın.