resistance 3428250 1280
Astroloji Yorumcusu > Burçlar > 15 Kasım 2020 Akrep Burcu Yeniayı

15 Kasım 2020 Akrep Burcu Yeniayı

15 Kasım Akrep Burcu Yeniayı ve Etkileri


İstanbul saatine göre 15 Kasım sabahı saat 08.07’de akrep burcunun 23 derecesinden bir Yeniay gerçekleşecek. Biliyorsunuz ki Yeniaylar başlangıçları simgeler. Bu Yeniayda neye niyet almamız gerekiyor ?

Akrep Burcu simya burçlarından biridir. Kişinin iç dünyasını, biliçaltını gizemlerini, psikolojik travmaları, sırları, metafizik ötesini, kaotik durumları ve küllerinden yeniden doğmayı, ortak kazanımları, borç, miras, nafaka, tazminat, ameliyatlar, hastalıklar, ölüm gibi konuları simgeler.

Bu Yeniayda kolektif olarak yukarıda saydığım konularda şifa enerjisini derinden hissedeceğiz. Çünkü agena sabit yıldızı da yeniayın başrollerinden.

Bu Yeniayın ülkemizin haritasındaki konumuna göre en çok çoçuklar, eğlence sektörü, şans oyunları, aşk, sanat, spor gibi alanları öne çıkaracağını söyleyebiliriz.

Yukarıdaki konularda ölümler, hastalıklar artabilir. Özellikle covid 19 sürecinde eğlence sektörü ve okullarla ilgili önemli dönüşümler ve haberler söz konusu olabilir.

Yeniayın etkileri 12 kasım ve 25 kasım arasında ortaya çıkacaktır.

Yükselen burçlara göre Yeniay etkileri

Koç Burcu :

Bu Yeniayda ekonomik durumunuz, krediler, borçlar, hastalıklar, ameliyatlar, ortak kazanımlar, cinsellik, metafizik ötesi gibi konular ön plana çıkabilir.

Boğa Burcu :

Bu Yeniayda ikili ilişkiler, evlilik, ortaklık ya da açık düşmanlarınızla ilgili önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz.

İkizler Burcu :

Bu Yeniayda işiniz, iş arkadaşlarınız, sağlığınız ya da evcil hayvanınızla ilgili önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Yengeç Burcu:

Bu Yeniayda aşk hayatınız, çocuklarınız ya da çocuk isteyenler için önemli gelişmelerin yaşanacağı bir dönemdir. Eğlence hayatınız ve şansınızla ilgili konuların ön planda olduğu bir dönem yaşayacaksınız.

Aslan Burcu:

Bu Yeniayda ev, aile, gayrimenkul ve geçmişinizi de ilgilendiren konularda önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Başak Burcu:

Bu Yeniayda kardeşler, kuzenler, yakın çevre ve komşularla iletişiminiz artabilir. Kısa seyahatler yapabilirsiniz. Arabanızla ilgili gündemleriniz olabilir.

Terazi Burcu:

Bu Yeniayda maddi konularla ilgili önemli gelişmeler yaşarsınız. Gelirleriniz, girişimleriniz ve ekonomik kazanımlarınızla ilgili bir süreç sizleri bekliyor.

Akrep Burcu :

Bu Yeniayda benliğinizi derinden ilgilendiren çok önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. İlişkiler, sağlık konusu önplana çalabilir.

Yay Burcu :

Bu Yeniayda iç dünyanızla ilgili önemli gelişmeler yaşarsınız. Bilinçaltınız, korkularınız, ruh sağlığınızla ilgili konular önplandadır. Spiritüel konulara yönelebilirsiniz. Hastaneler, hapishanelerle ilgili önemli gelişmeler de yaşayabilirsiniz.

Oğlak burcu :

Bu Yeniayda arkadaşlarınız, idealleriniz, hedefleriniz ve sosyal ortamlarla ilgili önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Kova Burcu:

Bu Yeniayda iş kariyer statü otorite figürleri ve toplum önünüzdeki durumunuzla ilgili önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Balık Burcu :

Bu Yeniayda uzak mesafe seyahatleri, yurt dışı bağlantıları, hukuki konular, dini felsefi konular, eğitimler ve seminerler ya da uzaktaki akrabalarınızla ilgili önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Yorum yap

Kategoriler

Astroloji Danışmanlıkları İçin Tıklayın👇

Kategoriler

Doğum Haritası Analizi ile Kaderinizin Kilidini Açın

Kapsamlı analiz, kişiselleştirilmiş iç görüler ve kendinizi keşfetme yolculuğunuzda uzman rehberliği. Doğum haritası analizinizi şimdi alın.