02DA6BCA ED39 482B 9841 23D8C1D55B63
Astroloji Yorumcusu > Burçlar > 30 Aralık dolunay yengeçte ve diğer burçlara etkisi 2020’ye veda

30 Aralık dolunay yengeçte ve diğer burçlara etkisi 2020’ye veda

30 Aralık dolunay yengeçte İstanbul saati itibariyle 06.28’de 8 derecede gerçekleşecek. Bu dolunayda doğum haritalarının yengeç, oğlak, terazi, koç burçlarında 3-13 derece gezegenleri ve özel noktaları olanlar daha yoğun etkiler alacaktır.

Yengeç Burcu Dolunay’ı genel etkileri :

Yengeç Burcunda gerçekleşen dolunay ile Aile, ev, yuva, gayrimenkul, geçmiş yaşanmışlıklar, bilinçaltı, anne ve kadın figürleriyle ilgili önemli olaylar yaşayacağız.

Güney ay düğümü Venüs ile kavuşum yaparken ve Venüs Neptün karesi aktifken karmik ilişkiler, eskide bıraktığımızı düşündüğümüz, yarım kalan ilişkiler ve bu ilişkiler içindeki aldatmalar, yanılsamalar, hayal kırıklıkları gibi konular gün yüzüne çıkarak hesaplaşmalar yaşamanıza sebep olacaktır. Bu hesaplaşmalar nihayet son 1,5 senenin finali olacak diyebiliriz . Özellikle canım duygusal yengeçler, soğuk duvarlar ardında otoritelerini kurmaya çalışan sevgili oğlaklar çok çektiniz ama şimdi şifalanma zamanı. Bu dolunay ile hem 2020 senesini hem de bir dönemi kapatıyoruz. Şimdi son kez içinize bakarak uyanma zamanı. Bağımlı değil bağlı olmayı, merhamet etmenin sizi eksiltmediğini aksine bunlardan sizde çokça olduğunu ve paylaştıkça arttığını fakat doğru, sağlıklı ilişki için bu fedakarlıkları yapmak gerektiğini fark ederek kolektif olarak bilinçaltını arındaracağız. Eskimiş, faydasız olan sizi dibe çekenlerden uzaklaşarak özünüze yöneleceksiniz. Olmanız gereken için ruhunuzun buna ihtiyacı var.

Bu dolunay ile Uranüs ve güneşin yaptığı olumlu açı sürpriz haberler getirebilir, ani etkileyici fikirlere, fırsatlara sebep olabilir. Ayrıca ekonomik açıdan özellikle kadınların karşısına hobilerinden gelir elde etmeye yönelik fırsatlar çıkabilir, devlet desteği kapsamında haberler gündem oluşturulabilir.

Bu dolunayla birlikte özellikle eğlence sektörüne yönelik bir takım iyileştirmeler yapılabilir fakat ekonomik anlamdaki zorlanmaya dair spekülasyonlardan kaçınmak zor olabilir.

Bu dolunay bazı ruh eşi ve ikizlerinin karşılaşmasına da destek olacaktır. Özellikle yükselen Aslanlar için ilişkilerde kadersel zamanlar başladı.

Sağlık konusunda ise kadınsal hastalıklar, mide ağrıları, diş, kemik ve diz ile ilgili hassasiyetler artabilir.

Dolunayların etkisi -3/+14 içerisinde ortaya çıkar.

30 Aralık Yengeç dolunayının yükselen burçlara göre etkileri :

Koç Burcu:

Yengeç burcundaki dolunay, dördüncü evinizi, ailenizi ve duygusal merkezinizi aydınlatıyor. Yengeç burcundaki ay, aynı zamanda haritanızın bu bölümünde rahat hareket eder. Bu enerji sizi atalarınızın köklerine, soyağacına ve ayrıca ev, aile, yuva açısından mantıklı olanı yapmaya teşvik ediyor. Bu dolunay ile ev alabilir, mal mülk edinebilirsiniz. Geçmiş ilişkileriniz gündem olabilir. Bilinçaltı çalışmaları için uygun zaman dilimidir.

Boğa Burcu :

Yengeç burcundaki dolunay, üçüncü eviniz iletişim eviniz, kardeşleriniz, kısa mesafeli seyahatleriniz ve komşularınız ile alakalı konuları ele alıyor. Aklınızdan geçen hakikati söyleme ve inançlarınızı başkalarıyla geçmişte olduğundan daha iyi bir şekilde paylaşma dürtüsünü deneyimleyebilirsiniz. Bazıları komşularının bazıları kardeşlerinizin hayatında ani bir değişim yaşayabilir. Yengeç burcundaki dolunay, Boğa burcundaki Uranüs’e olumlu bir açı kazandırıyor, sizi gerçekten değer verdiğiniz şeyin ne olduğunu anlamaya itiyor. Sizi benzersiz kılan şeyleri kucaklayın.

İkizler Burcu :

Yengeç burcundaki dolunay, maddi kazançlarınız, mallarınız ve öz değerinizin olduğu ikinci evinizi etkiliyor. Belki yıl boyunca özellikle maddi sınırlarınızı sıkılaştırmanız ve işiniz açısından neyi hak ettiğinizi sormanız gereken yolları öğrendiniz. Şimdi öğrendiklerinizi uygulamanın tam zamanı. Kendinden şüphe duyma ve duygularını bastırmak için kullanmazsan istediğini alabilirsin !

Yengeç Burcu :

Bu senin dolunayın ! Bu dolunay kimlik, benlik ve kişisel gelişim evinizde meydana geliyor.

Mesleki konularda olumlu bir dönüş hissedebilir ve sektörünüzdeki bir tanıdıktan ani yardım alabilirsiniz. Sadece zorluklarınızın sorumluluğunu üstlenmekle kalmayıp, aynı zamanda onların üzerine başarıyla yükseldiğiniz için kendinizi tebrik etmek için bu anı değerlendirin.

Aslan Burcu :

12.evinizde dolunay varken, çok özel bir enerji yaşıyorsunuz. Haritanızın bu alanı bilinçaltı zihni, inzivayı ve sezgiyi yönetir. Sizi iş hayatınız veya sağlık rutininiz açısından yön değiştirmeye teşvik eden ani bir bilgelik veya içgörü patlamaları hissedebilirsiniz. Bu yıl, kariyer hedeflerinize ulaşmak için şeytanın ayrıntılarda gizlendiğini fark ettiniz. Kendi iyiliğinizle ilgilenmek önceliğiniz olmalıdır.

Başak Burcu :

Bu dolunayda gruplarınız, arkadaşlarınız ve sosyal ağ konuları gündem oluşturuyor. Bu dolunay, 11. evinizde gerçekleşiyor ve sizi daha halka açık bir şekilde konuşmaya zorluyor. Belki geçmişte sosyal çevrenizle ilgili olması gereken alanda kesin sınırlar koymamıştınız veya diğer fikirlerden korktuğunuz için sosyal medyada sessiz kalmış olabilirsiniz.Kendinizi, sizi onurlandıranlarla çevrelemek bu dolunayda önemli olacak.

Terazi Burcu :

Yengeç dolunayı, 10. eviniz yani kariyer evinizi ve profesyonel meseleleri aydınlatıyor. Eğer çalışıyorsanız, kendi işiniz veya çalıştığınız şirket ile ilgili yön değiştirebilir, farklı bir pozisyona geçebilirsiniz.Yeni bir fırsat arıyorsanız, geleceğinizle daha uyumlu bir şans ortaya çıkabilir. Bir sonraki hamle için yüksek benliğinizi ve sezginizi dinleyin.

Akrep Burcu:

İnanç eviniz, bilgeliğiniz, yüksek öğreniminiz ve daha geniş vizyonunuz, Yengeç burcundaki dolunay tarafından aydınlanıyor. Hakikat mesajınızı bir web semineri veya sınıf şeklinde başkalarına öğretmeye ve yaymaya karar verebilirsiniz. Öte yandan, bakış açınızı genişletmek için kendi eğitiminize de devam edebilirsiniz. Bu, manevi veya ezoterik konularla ilgili olabilir. Ayrıca kitap, podcast veya düşündürücü sosyal medya hesabı gibi büyük bir iletişim projesi başlatabilirsiniz.

Yay Burcu :

Yengeç burcundaki dolunayda cinsellik, ortak maddi kazanımlar, borç kredi alanlarınız aydınlanıyor. Aynı zamanda hastalıklar ve ameliyatlar gibi sağlık durumları da söz konusu oluyor.Bu durumlar çözüldüğünde, kendinizi daha hafif hissetmenizi ve hayatta ilerlemeye hazır hale geldiğinizi görebilirsiniz.

Oğlak Burcu:

Bu sene sizi gelişmeye, büyümeye ve değişmeye zorlayan büyük Oğlak burcu stelyumu nedeniyle çok yoğun bir yıl geçirdiniz. Şimdi, romantik ve iş ilişkilerinizin olduğu yedinci evinizdeki karşıt Yengeç burcunuzdaki dolunay, sizi bunu başkalarıyla nasıl ilişki kurduğunuza entegre etmeye zorluyor. İlişkisi olmayanlar yeni biri ile tanışabilir, ilişki içindekiler ise ilişkilerini bir sonraki aşamaya taşıyabilir.

Kova Burcu :

Dolunay, altıncı evinizde sağlık, iş ve hizmet alanına ışık tutuyor. Bir şifa mesleğinde çalışıyorsanız, bu yıl çok meşgul olabilirsiniz ve şimdi sizi onurlandırmanın zamanı geldi. Günlük rutininize düzen, iş konusunda şans, sağlık alanında şifa sizleri bekliyor.

Balık Burcu:

Yengeç burcundaki dolunay beşinci eviniz yani çocuk temaları, kendini ifade etme, yaratıcı projeler, aşk hayatınız, şans faktörü gibi alanları aydınlatıyor. Çocuklarınızla ekstrem bir zaman geçirmek durumunda kalabilirsiniz. Bu dolunay, bir süredir zihninizin gerisinde hareket eden yeni bir yaratıcı çabanın başlangıcına işaret edebilir. Ayın, üçüncü evinizdeki Uranüs ile pozitif bağlantısı, sizi yenilikçi fikirlerinizle ilerlemeye teşvik ediyor.

Yorum yap

Kategoriler

Astroloji Danışmanlıkları İçin Tıklayın👇

Kategoriler

Büyük
İndirim
20%

Bütün astroloji danışmanlıklarında geçerli!