F62435C3 8175 496E 9EFA 35DB5827A74C
Astroloji Yorumcusu > Burçlar > 30 Kasım İkizler Burcunda Ay tutulması ve Burçlara Etkisi 2020

30 Kasım İkizler Burcunda Ay tutulması ve Burçlara Etkisi 2020

30 Kasım İkizler Burcunda Ay tutulması ve genel etkileri

İkizler burcunun 8 derecesinde İstanbul saatine göre  12.29 sularında bir ay tutulması gerçekleşecek. 30 Kasım 2020 İkizler Burcunda Ay tutulması ve burçlara etkisini, dünyaya etkisini gelin detaylı bir şekilde birlikte analiz edelim.

Öncelikle bu tutulmanın etkisi 6 aylık bir zaman dilimini kapsayacaktır. Ay tutulmaları içlerinde önemli bitişleri barındırır. Ve bu tutulmadan en çok değişken burçlar ve hava grubu burçlar etkilenecektir.

İkizler burcundaki Ay tutulması ile dünya gündeminde önemli gelişmeler yaşanacak.

Devlet liderleri ve önde gelen siyasi kişilerin hayatları daha da ön plana çıkarak hayatlarının sonlanması ya da hastalıkları ile ilgili haberler gündemi yerinden oynatabilir.

Bazı liderlerin covid 19  testinin pozitif çıkması da söz konusu olabilir. Covid 19 kaynaklı vefat haberlerinin yaşanması da söz konusu olabilir.

Ülke haritalarına baktığımızda İngiltere pandemi sürecini yönetmekle ilgili problemler yaşayabilir. Diğer ülkelere kıyasla vaka sayıları ekstrem derecede değişkenlik gösterebilir.

Türkiye ekonomik konuda zorlayıcı bir süreç içersine girebilir ve ekonomik durum ile ilgili aktivist durumlar da söz konusu olabilir. Özellikle sosyal medya aracalığıyla eleştiriler artabilir. Ekonomik durumun bu etkileri dış politikadaki tutum ile alakalı olması da söz konusudur.

Türkiye haritası baz alınarak çocuklarla ilgili haberler, eğlence sektörüne dair önemli değişiklikler gerçekleşecektir. 

Önemli yasa tasarıları sunulabilir ve bazı kanunlarda değişiklikler yapılmak istenilebilir.

Özellikle ceza yasalarında ve hükümlülere dair değişiklikler söz konusu olabilir. 

Hastane kapasiteleri, yeni açılan hastaneler, tıp dünyasına dair gündemler de olabilir.

Pandemi sürecinde yoğun çalışan sağlık personellerinin çalışma koşullarıyla ilgili önemli değişiklikler söz konusu olabilir.

6/12 aksı bizlere ülkemizde gizemli konular, spiritüel alanlarla ilgili de önemli haberlerin ortaya çıkabileceği bilgisini veriyor.

Türkiyede iş ve hizmet sektörüne yönelik ise önemli değişiklikler yapılacağını da söylemeden geçemeyiz.

Yine 12.ev konularında biri olan gizli düşmanlar ile ilgili Ülkemize yönelik manipülasyonlar da yaşanabilir.

Doğal afetler, depremler ve mevsim şartlarının üstünde beklenmeyen yağışlar da yaşanabilir.

Yine dünya gündeminde pandemi süreci ve savaş sebebiyle göç olayları yaşanabilir.

Zorlu bir altı aylık süreç bizleri bekliyor fakat kozmik sistem daima hayır için çalışır. Zorlukların ardından daha dirayetli bir şekilde yapılanırız. Gelin bakalım burçlar Ay tutulmasından nasıl etkileniyor.

Lütfen önce yükselen burcunuza sonra güneş burcunuza göre okuyunuz.

Koç Burcu:

Ay tutulması siz sevgili koçların iletişimlerinde köklü değişikliklere sebep olacak. Yakın çevreniz, kardeşleriniz, kuzenleriniz, komşularınızla ilgili önemli haberler alabilirsiniz. Yine önemli sözleşmeler, imzalar gündeminizi oluşturabilir. Yakın mesafe bir yolculuk planın gerçekleştirebilir, çok istediğiniz arabayı almak için bir adım atabilir ya da arabanızla ilgili önemli bir durum yaşayabilirsiniz.

Boğa Burcu : 

Sevgili boğa burçları bu ay tutulması ile beraber maddi değerleriniz ile ilgili önemli gelişmeler sizleri bekliyor. Maaşlarınıza zam alabilir, ekonomik geliri olmayanlar ise yeni bir gelir imkanı bulabilirsiniz. Bazı boğa burçları ise daha tutumlu davranması gereken olaylar yaşayabilirler.

İkizler Burcu : 

Sevgili İkizler burçları bu ay tutulması ile beraber dış görünüşünüze dair değişiklikler yapabilirsiniz. Hem fiziksel hem de ruhsal olarak kendinize yönelik yatırımlar yapacağınız bu ay tutulması ile adeta 6 ay içinde kendinizi baştan yaratabilirsiniz.

Yengeç Burcu :

Sevgili Yengeç burçları bu ay tutulması ile beraber iç dünyanıza daha fazla yönelebilirsiniz. Ruh sağlığınızı ilgilendiren olaylar yaşayabilir, spiritüel konulara ilgi duyabilirsiniz. Gizli düşmanlarla mücadele etmek zorunda kalabilirsiniz. Hastaneler, hapishaneler ve kapalı alanlarla ilgili önemli olaylar yaşayabilirsiniz.

Aslan Burcu : 

Sevgili Aslan burçları bu ay tutulması ile beraber arkadaşlık ilişkilerinize dair önemli tamamlanmalar yaşayabilirsiniz. Sosyal çevreniz, gruplarla ilgili bazı değişiklikler sizleri bekliyor. Hedefleriniz ve ideallerinize yönelik alacağınız haberler ve gelişmeler 6 aylık zaman dilimi içerisinde en doğru ve hayırlı şekilde tamamlanacaktır.

Başak Burcu :

Sevgili Başak burçları bu ay tutulması ile beraber iş, kariyer hayatınız ve toplum önündeki durumunuzla ilgili önemli gelişmeler yaşayacaksınız. Otorite figürleri ve iş arkadaşlarınızla ilgili önemli tamamlanmalar sizleri bekliyor.

Terazi Burcu : 

Sevgili Terazi burçları bu ay tutulması ile beraber taşınma, hukuki konular, yurt dışı seyahatleri ya da yurt dışı bağlantılı durumlar söz konusu olabilir. Yeni eğitimlere başlayabilir aldığınız eğitimlere yönelik bir tamamlanma yaşayabilirsiniz.

Akrep Burcu :

Sevgili Akrep burçları bu ay tutulması ile beraber eşin geliri ilgili konular, ortak kazanımlar, borç, kredi, nafaka, miras gibi konularda tamamlanma yaşayabilirsiniz. Ayrıca hastalık , ameliyat ve vefat gibi durumlar da söz konusu olabilir.

Yay Burcu :

Sevgili yay burçları bu ay tutulması ile beraber evliliğiniz ya da  ilişkinizle ilgili önemli tamamlanmalar yaşayabilirsiniz. İlişkisi olanlar daha başka bir adım ile ilişkiye yön verebilir. İlişkisi olmayanlar içinse başlangıç niteliğinde bir ay tutulması olabilir.

Oğlak Burcu :

Sevgili oğlak burçları bu ay tutulması ile beraber iş ve sağlık alanında önemli tamamlanmalar yaşayacaksınız. Bazı oğlak burçlarının ise evcil hayvanları ile ilgili önemli gündemleri olacak. Yeni eğitimler alabilir, var olan eğitiminize yönelik tamamlanmalar yaşayabilirsiniz.

Kova Burcu : 

Sevgili Kova burçları bu ay tutulması ile beraber aşk hayatınıza dair önemli gelişmeler yaşayacaksınız. İlişkisi olmayanlar yeni biriyle tanışabilir, ilişkisi olanlar ise ilişkilerine farklı bir boyut kazandırabilirler. Çoçuklarınızla ilgili önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Çocuğu olmayanlar ise bebek sahibi olabilirler.

Balık Burcu :

Sevgili Balık burçları bu ay tutulması ile beraber aile, ev, yuva, mülk konularıyla ilgili önemli tamamlanmalar yaşayabilirsiniz. Bazıları evlerinde tadilat yapabilir, bazıları yeni bir ev alabilir, bazıları ise yeni mülkler edinebilir. Bir kısmı ise aile ve atalarıyla daha yakından ilgilenmek zorunda kalabilir.

Yorum yap

Kategoriler

Astroloji Danışmanlıkları İçin Tıklayın👇

Kategoriler

Doğum Haritası Analizi ile Kaderinizin Kilidini Açın

Kapsamlı analiz, kişiselleştirilmiş iç görüler ve kendinizi keşfetme yolculuğunuzda uzman rehberliği. Doğum haritası analizinizi şimdi alın.