23 Ekim - 21 Kasım Hangi Burç? Akrep Burcunun Özellikleri 2020
Astroloji Yorumcusu > Burçlar > Akrep Burcu > 23 Ekim – 21 Kasım Hangi Burç? Akrep Burcunun Özellikleri 2020

23 Ekim – 21 Kasım Hangi Burç? Akrep Burcunun Özellikleri 2020

Akrep burcu astrolojiye göre elementler ve nitelikleri bakımından sabit nitelikte olup su elementi grubuna dahildir. Yönetici gezegeni Mars ve Plutondur. Mars savaşçı bir gezegendir. Pluton ise bizleri dönüştüren gezegendir. Yani Akrep burçları güçlü, dönüştürücü ve savaşçı ruhludur.

Doğum haritasında 8.ev konularıyla ilişkilendirilen akrep burçları Ezoterizm, Okültizm, metafizik ötesi, kadim bilgiler, astroloji gibi konulara ilgi duyar.

Akrep Burcunun Özellikleri 2020

Akrep burcu dünyevi boyuttan çok ruhsal boyutla ilgilenir. Akrep burcunu seks ve cinsellikle bağdaştıran genel yorumlar aslında akrep burcunun su elementi grubuna dahil olduğunu unutanlardır. Çünkü akrep burcu aslında Balık burcundan çok daha duygusaldır. Mahremiyetine düşkündür. Ancak akreplerin kendilerini savunma mekanizmalarının çok kuvvetli oluşu duygusallığını gizlemektedir.

Akrep burçları gizemi çok sever ve yasaklar, sırlar daima ilgisini çeker. Akrep burçları kaosu da sever. Bir olayı çözmek onların işidir. Şüpheci yapıları bazen karşılarındaki insanı yorabilir. Akrep burçları kıskançtır. Kontrol daima kendilerinde olsun isterler. Sabırlıdırlar. Öfkelerini çabuk belli etmezler. İntikam duyguları vardır. Olumsuz bir diğer özelliği ise kindar olabilirler.

Akrep burçları aşk hayatlarında ise tutkunun çok yüksek olduğu ilişkilere çekilirler. Bitmek bilmeyen bir ihtiras içindedirler. Doğum haritalarındaki 8. Evin bir diğer konusu cinsellik olduğu için cinsel duyguları çok yüksektir. Genelden farklı bir cinsellik anlayışları vardır. Farklı fanteziler ve hayal gücüyle partnerini şaşırtır ve kendine bağlar.

Akrep burçları kariyer hayatlarında başkalarının kaynaklarını yönetebileceği mesleklerde başarılı olur. Ortak kazanımlar, miras gibi konularda da şanslıdır. Akrep burçları bankacılık, finans, ekonomi gibi alanlarda başarılıdır.

Yorum yap

Kategoriler

Astroloji Danışmanlıkları İçin Tıklayın👇

Kategoriler

Doğum Haritası Analizi ile Kaderinizin Kilidini Açın

Kapsamlı analiz, kişiselleştirilmiş iç görüler ve kendinizi keşfetme yolculuğunuzda uzman rehberliği. Doğum haritası analizinizi şimdi alın.