23 Temmuz - 22 Ağustos Hangi Burç? Aslan Burcunun Özellikleri ve Burçların Tarihleri 2020
Astroloji Yorumcusu > Burçlar > Aslan Burcu > 23 Temmuz – 22 Ağustos Hangi Burç? Aslan Burcunun Özellikleri ve Burçların Tarihleri 2020

23 Temmuz – 22 Ağustos Hangi Burç? Aslan Burcunun Özellikleri ve Burçların Tarihleri 2020

Aslan burcu astrolojideki element ve nitelikler sınıflandırılmasına göre ateş elementi ve sabit nitelikliler grubunda yer alır. Yönetici gezegeni zodyağın kalbi olan Güneş’tir.

Aslan Burcunun Özellikleri

Bu yüzden aslan burçları her ne kadar kibirli, egolu gibi olumsuz yakıştırmalara maruz kalsalar da onlar gönül insanıdır. Yüce gönüllü olan bu burca sahip kimselerin tek beklentisi teşekkür ve takdir edilmektir. Bir aslan burcunu takdir edip ona beğenildiğini hissettirirseniz sizin için yapamayacağı şeyler sınırlıdır. Çünkü doğuştan liderlik vasfına sahip bu kişilerin sahne önünde olup alkışları toplayamamak gururunu incitir. Aslan burcunun sahne önünde olma benzetmesi aslında realite barındırır.

Araştırıldığında ünlü oyuncuların da doğum haritalarında güçlü bir Aslan burcu vurgusu bulunmaktadır. Neslihan Atagün, Gupse Özay, Meryem Uzerli oyunculukta rüştünü ispatlamış çok yetenekli aslan burcu kadını örnekleridir.Aslan burçları bulundukları çevreyi de dikkatle gözlemler ve karşısındaki kişi ile göz teması kurmaktan da haz alır. Taklit yetenekleri de vardır. Aslan burcu içimizdeki büyümeyen çocuktur. Oyunlar oynamayı sever.Medikal astrolojiye göre de vücudumuzda kalp kısmını simgeler.

Aslan burcu yönetici gezegeni Güneş olduğundan içinde yaşam enerjisini barındırır. Çünkü Güneş bizim yaşam kaynağımızdır. Bizlere ışık tutandır. Aslan burçları da bulunduğu ortamın neşesini yükseltir.

Bir aslan burcunu fiziksel görünüşünden bile tanıyabilirsiniz. Aslan’ın ihtişamlı yelelerinin insan formuna dönüşmesi saçları ile benzerliğinden hemen kendini ele verir. Kendinden emin tavrının vermiş olduğu beden dili de Aslan Burcu’nun farkıdır. İlk kez girdiği ortamda bile efor harcamasına gerek kalmadan tüm dikkatleri üstüne çeker.

Aslan burçları aşk hayatlarında otoriterdir. Daima ilişkiyi yöneten taraf olmak ister. Karşısındaki kişiyi fazlasıyla sahiplenir. Aşkta tutkuludur.

Aslan burçları kariyer hayatlarında ise sabit, masa başı işlerden ziyade kendilerini kanıtlayıp yükselebilecekleri bir iş alanını tercih etme ihtimalleri daha yüksektir. Girişken bir yapıya sahip bu burç kişileri oyuncu, tiyatrocu , yönetici pozisyonlarındaki meslek alanlarında başarılı olurlar.

Yorum yap

Kategoriler

Astroloji Danışmanlıkları İçin Tıklayın👇

Kategoriler

Doğum Haritası Analizi ile Kaderinizin Kilidini Açın

Kapsamlı analiz, kişiselleştirilmiş iç görüler ve kendinizi keşfetme yolculuğunuzda uzman rehberliği. Doğum haritası analizinizi şimdi alın.