2593E402 B6D7 4866 9EDD E0E25A75B606
Astroloji Yorumcusu > Burçlar > Astrokartografi nedir ?

Astrokartografi nedir ?

Astrokartografi nedir ? Coğrafya gerçekten kader midir ?

Astrokartografi, en kısa tanımıyla doğum haritalarımızın dünya üzerine iz düşümüdür. Bizler dünyaya gelirken bulunduğumuz lokasyon ve saat baz alınarak doğum haritalarmıza ulaşırız. Fakat gezegenler sürekli devinim halindedir. Doğduktan sonra yaptığınız yer değişiklikleri de doğum haritalarımız üzerindeki kaderimizi de etkilemektedir. Tam bu noktada astrokartografi haritası yani coğrafi astroloji bir diğer ismi ile ikamet astrolojisi yardımı sonucunda hangi ülkede ya da şehirde bulunursak hayatımızda ne yönden etki alacağımızı keşfedebiliriz.

Bazı ülkelerde refah seviyeniz çok yüksek olabilirken bazı ülkelerde çok düşük olabilir. Ya da aşkı nereden hangi şehirden bulacağınıza dair ipuçlarını astrokartografi yöntemi ile öğrenebilirsiniz.

Özellikle hayatında köklü değişiklikler yapmak isteyenlerin, ülke ve şehir değiştirme fikri olanların aldığı bir danışmanlık çeşidi olan astrokartografi bulunduğunuz lokasyonda hayatın sizi hangi alanda dönüştüreceği bilgisini verir.

Peki astrokartografi haritalarına göre hangi gezegenler neyi temsil ediyor ?

Astrokartografi haritanızda güneşinizin düştüğü bölgede yaşam enerjinizi daha kuvvetli hissetmeye başlarsınız. Benlik duygunuz ön planda olur. Babanıza ya da baba soyuna dair orada kendinizden bir şeyler bulabilirsiniz. Aynı zamanda daha otoriter bir tavra bürünebilirsiniz. Güneşiniz olduğu şehir kadın haritalarında eşini bulabileceği şehir anlamına da gelir.

Astrokartografi haritanızda Ay’ınızın bulunduğu bölgeye giderseniz eğer duygusal kapasitenizin arttığınızı, duygularınızı daha yoğun yaşadığınızı hissedeceksiniz. Aynı zamanda bu şehirde bağımlılıklarınız da artabilir. Annenizin ve anne soyunuzla ilgili bu şehirde bir çok anlamlı durum ile karşılaşacaksınızdır.

Astrokartografi haritanızda Merkür’ünüzün bulunduğu bölgeye giderseniz iletişim durumunuz daha çok ön plana çıkacaktır. Bu şehirde aklınıza yeni fikirler, projeler gelebilir daha çok yazıp üretebilirsiniz. Bu bölgede ticari yönünüz de kuvvetlenecektir.

Astrokartografi haritanızda Venüs’ünüzün bulunduğu bölgeye giderseniz hayatınızın aşkını bulabilir, sanata ve güzelliğe yönelik alanlara daha ilgili olabilirsiniz. Venüs aynı zamanda parayı da yöneten bir gezegen olduğu için bu şehirde ekonominiz de olumlu yönde evrilecektir.

Astrokartografi haritanızda Mars’ınızın olduğu bölgeye giderseniz bir hayli güçlükle karşılaşabilirsiniz. Çünkü Mars eylem ve mücadeleyi temsil eder. Spor, egzersiz ve libido için iyi bir konum olsa da sizin için kavga dövüşün, agresifliğin eksik olmadığı bir şehir pozisyonundadır.

Astrokartografi haritanızda Jüpiter’inizin olduğu bölgeye giderseniz bolluk bereket zenginlik sizinle birlikte olur. Bu göstergenin bulunduğu yer yaşanması gereken asıl yerdir. Bu şehirde her şeyin sizin hayatınızda kolaylıkla gerçekleştiğini göreceksiniz. Din felsefe ve yine spiritüel konulara karşı da ilginizin arttığını gözlemleyebilirsiniz.

Astrokartografi haritanıza göre Satürn’ünüzün olduğu bölgeye giderseniz eğer bir çok zorlu sınavlara tabii tutulabilirsiniz fakat bu sınavların sonunda da satürnün ödülünü alır önemli bir olgunluğa erişirsiniz.

Astrokartografi haritanıza göre Uranüs’ünüzün bulunduğu bölgeye giderseniz ruhunuzun daha çok özgürlük için yanıp tutuştuğunu fark edersiniz. Bu bölgede aktivist hareketlere, kolektifin faydasına olan etkinliklere katılabilirsiniz. Keşifler yapabilir, teknolojiye yönelik alanlara daha çok ilgi duyabilirsiniz. Hayatınızda ani sürprizler çok fazla olabilir zaman zaman ani yıkımlarla da karşılaşabilirsiniz

Astrokartografi haritanıza göre plütonun bulunduğu bölgeye yerleşirseniz ruhunuz sürekli evrilir. Hep köklü dönüşümler yaşarsınız. Tam aman öldüm bittim dediğiniz anda küllerinizden yeniden doğarsınız. Bu şehir sizleri sürekli dönüşümlere zorlayan bir şehir olur.

Astrokartografi haritanıza göre Neptün’ünüzün bulunduğu bölgede yaşarsanız spiritüel alanlarda başarılı olursunuz. Sezgileriniz artar. Manevi yönünüze daha çok önem verirsiniz. Su sporlarına da ilginiz artabilir. İlham periniz bu şehirde yanınızda olur. Örneğin yeni besteler üretebilirsiniz manidar sözler yazabilirsiniz. Ancak bu şehirde aldanma ve aldatılmalara karşı da dikkatli olmanız gerekir. Aynı zamanda kişisel bağımlılıklarınız artabilir ve hayatınızda daima sis perdesi varmış gibi bir his peşinizi bırakmaz.

Astrokartografi haritasına göre MC noktasının bulunduğu alan statü, itibar, kariyer konularında büyük başarılar sağlamınıza yardımcı olacak bir şehirdir. Bu şehre yerleştiğinizde zamanla bir otorite haline dönüşebilirsiniz

Astrokartografi haritasına göre IC noktasının bulunduğu şehir ise atalarınız, aile kökleriniz, bilinçaltınız ve geçmişinize yönelik konular barındıran bir şehirdir.

Astrokartografi haritasına göre DSC noktasının bulunduğu şehir evleneceğiniz kişinin bulunduğu yer olabilir.

Astrokartografi haritasına göre Asc çizginizin bulunduğu şehir fiziksel olarak daha ön planda olduğunuz, bedeninize yönelik önemli vurgular yaşayabileceğiniz bir şehir olur.

Astrokartografi analizi insan yaşamını kolaylaştırmak adına verilen bir hizmettir. Kişinin refah seviyesini arttırması, mutluluğu yakalaması ve hayatının iplerinin elinde olduğu hissini tadacağı bu analiz ile nerede yaşamak istediğinize dair cesurca adımlar atabilirsiniz.

Kategoriler

Astroloji Danışmanlıkları İçin Tıklayın👇

Kategoriler

Doğum Haritası Analizi ile Kaderinizin Kilidini Açın

Kapsamlı analiz, kişiselleştirilmiş iç görüler ve kendinizi keşfetme yolculuğunuzda uzman rehberliği. Doğum haritası analizinizi şimdi alın.