19 Şubat - 20 Mart Hangi Burç? Balık Burcunun Özellikleri ve Burçların Tarihleri 2020
Astroloji Yorumcusu > Burçlar > Balık Burcu > 19 Şubat – 20 Mart Hangi Burç? Balık Burcunun Özellikleri ve Burçların Tarihleri 2020

19 Şubat – 20 Mart Hangi Burç? Balık Burcunun Özellikleri ve Burçların Tarihleri 2020

Balık Burcu astrolojide elementler ve nitelikleri bakımından su elementi grubuna dahil olup değişken niteliktedir. Balık burcunun yönetici gezegenleri Jüpiter ve Neptün’dür. Neptün hayal dünyamızı, bilinçaltımızı, rüyalarımızı yöneten sisli bir gezegendir. Bu yüzden balık burçları hayalperest, çabuk aldanmaya kandırılmaya meyillidir. 

Balık Burcunun Özellikleri

Balık burçlarının özelliklerinin başında çok merhametli ve yardımsever olmaları gelir.İyi niyetleri de suistimal edilmeye elverişlidir. Balık burcu zodyaktaki son burçtur bu yüzden tüm burçların toplamıdır. Balık burçları kırılgan ve alıngan bir yapıya sahiptir. Çok duygusal olmaları naif yapılarının her şeyden çabuk etkilenmesine sebep olur.
Balık burçları şanslı ve bereketli kimselerdir. Çünkü daima akışta ve kabulde olan balık burçları sonsuz nimetlerle rızıklandırılmıştır. Balık burçları her zaman nasiplidir.Tanrısal arayışta kendini unutup dünyasal boyutta bir kaygıları olmayan bu kişilerin ruhu, hiç olmak icin uğraşır. Çok fedakarlardır. Maddesel boyutta hiç bir şeyde gözleri yoktur. Bu yüzden ilahi sistem onlara daima verir.

Balık burçları melankolik bir yapıya sahiptir. Olumsuz yönlerinden bir diğeri ise kurban psikolojisidir. Başlarına gelen bir olayda kendilerinin hiç bir zaman etkisinin olduğunu kabul etmezler.

Balık burçları aşk hayatlarında adeta aşka aşıktır. Duygularını uç noktalarda yaşarlar. İlişkilerinde çok fedakarlıklar. Sezgileri güçlüdür. Zorlu sevdalara daha çok meyillidirler. Aşk acısı çekme durumunda bağımlılık gerektiren madde kullanımı en çok bu burçta görünür.
Balık burçları kariyer hayatlarında din felsefe mistik konuları kapsayan sezgi ve hayal gücü gerektiren meslek alanlarında başarılı olurlar.
Balık burçları medikal astrolojiye göre insanın ruh sağlığını simgeler. Doğum haritasında da 12. Ev konularıyla ilişkilendirilirler.

Yorum yap

Kategoriler

Astroloji Danışmanlıkları İçin Tıklayın👇

Kategoriler

Doğum Haritası Analizi ile Kaderinizin Kilidini Açın

Kapsamlı analiz, kişiselleştirilmiş iç görüler ve kendinizi keşfetme yolculuğunuzda uzman rehberliği. Doğum haritası analizinizi şimdi alın.