23-agustos-22-eylul-hangi-burc-basak-burcunun-ozellikleri-ve-burclarin-tarihleri-2020
Astroloji Yorumcusu > Burçlar > Başak Burcu > 23 Ağustos – 22 Eylül Hangi Burç? Başak Burcunun Özellikleri ve Burçların Tarihleri 2020

23 Ağustos – 22 Eylül Hangi Burç? Başak Burcunun Özellikleri ve Burçların Tarihleri 2020

Başak burcu astrolojideki elementler ve nitelikleri bakımından toprak elementi ve değişken nitelikteki burçlar grubuna dahildir. Yönetici gezegeni Merkür’dür. Doğum haritasında 6.ev konularıyla ilişkilidir. Doğum haritasındaki 6.ev konuları sağlık, iş, hizmet sektörü, günlük hayat, temizlik gibi konulardır.

Başak Burcunun Özellikleri

Başak burçlarının en bilinen özelliklerinin başında titizlikleri gelir. Temizliğe çok önem veren bu burç kişilerinin tertip ve düzen konularında eline su dökecek başka bir burç yoktur.

Başak burçlarının dikkat çeken bir diğer özelliği ise ayrıntıcı olmalarıdır. Gözlerinden hiç bir şey kaçmaz. Küçük detaylardan büyük anlamlar çıkartabilirler. Gözlem yetenekleri gelişmiştir.

Başak burcu aynı zamanda bereketi ve bekareti temsil eder. Diğer bir ismi Virgo’dur. Astrolojik sıralamaya göre Aslan burcundan sonra gelen Başak burcu Aslan’ın çocuksu ruhunu tamamladıktan sonra artık hayata atılmayı, hayata dair kararlar vermeyi simgeler.

Başak burçları kariyer hayatlarında ise daima planlı ve idealist yapılarının vermiş olduğu kolaylığı kullanarak işlerinde başarılı olurlar. İstikrarlıdırlar. Eğitici-öğretici bir yanları vardır.
Başak burcu için ideal meslekler öğretmenlik, sağlık sektörü, spor ile ilgili meslekler genel hatlarıyla hizmet sektörü Başak burçları için biçilmiş kaftandır.

Başak burçları için aşk ve cinsel hayatlarında en önemli faktör yine temizliktir. Karşılarındaki kişinin salaş, kirli görüntüsü onları direkt uzaklaştırır. Cinsel hayatları duyguları ile doğru orantılıdır. Sevmeden sevişemezler. Çok detaycı yapıları yüzünden karşılarındaki insanları çok yönlü ele aldıklarından çokta kolay güvenemezler. Başak burcunun vermiş olduğu huzur her babayiğidin harcı değildir.

Yorum yap

Kategoriler

Astroloji Danışmanlıkları İçin Tıklayın👇

Kategoriler

Doğum Haritası Analizi ile Kaderinizin Kilidini Açın

Kapsamlı analiz, kişiselleştirilmiş iç görüler ve kendinizi keşfetme yolculuğunuzda uzman rehberliği. Doğum haritası analizinizi şimdi alın.