21 Nisan- 20 Mayıs Hangi Burç? Boğa Burcunun Özellikleri 2020
Astroloji Yorumcusu > Burçlar > Boğa Burcu > 21 Nisan – 20 Mayıs Hangi Burç? Boğa Burcunun Özellikleri 2020

21 Nisan – 20 Mayıs Hangi Burç? Boğa Burcunun Özellikleri 2020

Boğa burcunun yönetici gezegeni Venüs’tür. Boğa burçları toprak grubu element sınıfına dahildir.Venüs ise güzel olan her şeyi yöneten ikinci büyük, iyicil gezegenimizdir.

Boğa Burcunun Özellikleri 2020

Boğa burçlarının bu hayattaki en büyük öncelikleri kendilerini maddi, manevi güvende hissedecek koşullara sahip olmaktır. Çok fazla maddiyat düşkünü yakıştırmalarıyla karşı karşıya kalan bu burca sahip kişilere karşı bu yanlış anlaşılmaların asıl sebebi boğa burçlarının konfor, güven ve refahı huzur ile eş değer görmesinden kaynaklanmaktadır. Onların için önce güven sonra gardlarını indirmek gelir.

Medikal astrolojide boğa burçları boyun, boğaz kısmına tekabül eder. Bu bölgeleri diğer burçlara nazaran daha hassas olabilir. Aynı zamanda boğazlarına düşkünlükleriyle de bilinirler. Bu burca sahip kadın ve erkeklerin dış görünüşleri diğer burçlara oranla çok daha heybetli ve dayanıklıdırlar.Kilo almaya da daha müsait bir vücut yapılarına sahiptirler.

Boğa burcu 5 duyu organımızla da ilişkilendirilmektedir. Bu yüzden duyu organları daha hassas kimselerdir. Toprak grubuna ait bu burç sabit niteliktedir. Bu yüzden değişikliklerden hoşlanmazlar. İletişimlerinde de sabit fikirlidirler. Daha gelenekselci bir hayata bakış açısıyla eski toprak denilen kişi güruhu tam olarak boğa burçlarıdır.

Sürekli güvenden dem vurmalarının altında yatan sebeplerden en büyüğü kendilerinin çok güvenilir kimseler olmasıdır. Sabır konusunda da bir o kadar başarılıdırlar fakat öfkeleri de sabrın sonundaki adeta patlayan bir volkan gibidir. Oburluk, tembellik, kıskançlıkta olumsuz diğer yönleri arasındadır.

Boğa burçları aşk hayatlarında ise en çok sadakat kavramına kıymet verirler. Venüs’ün yönettiği bir burç ne kadar aşksız olabilir ki ? Boğa burçları kesinlikle romantizm sever. Ömürlük aşklarını ararlar ve bulduklarında sahiplenici tavırlarını göstermekten çekinmezler.

Kadınları da erkekleri de kılık kıyafete önem verir, iyi giyinirler.

Kariyer hayatlarında ise maddi konularda kafa yormaya alışık olduklarından finansal konularda ve yöneten pozisyonda gayet başarılıdırlar.

Yorum yap

Kategoriler

Astroloji Danışmanlıkları İçin Tıklayın👇

Kategoriler

Doğum Haritası Analizi ile Kaderinizin Kilidini Açın

Kapsamlı analiz, kişiselleştirilmiş iç görüler ve kendinizi keşfetme yolculuğunuzda uzman rehberliği. Doğum haritası analizinizi şimdi alın.