9576EF44 06B8 4E56 AA17 4DA424A4ADB7 e1606005624459
Astroloji Yorumcusu > Burçlar > Derine daha derine çünkü Venüs Akrep Burcunda 22 Kasım – 15 Aralık

Derine daha derine çünkü Venüs Akrep Burcunda 22 Kasım – 15 Aralık

Güzelliği, aşkı yöneten gezegenimiz Venüs Akrep burcuna geçti. 15 Aralık’a kadar derine daha derine çünkü Venüs akrep burcunda 22 Kasım – 15 Aralık tarihleri arasında seyredecek olan gezegenimiz aşk ve sevgi anlayışımıza yoğunluk verecek. Daha çok sahiplenip kıskanacağız. Akrep Burcu yönetici gezegeni Mars ve Plüton olduğu için aşkta dürtülerimiz ön planda olurken plütonun dönüştürücü ve güçlü bir şekilde bilinçaltına
işleme durumu ile harmanlanarak zaman zaman saplantılı aşık pozisyonuna düşebiliriz.

Venüsün ilişki anlayışımıza etkileri

İlişki anlayışımız yüzeysellikten çıkıp daha derin bir hal alacak. Tutkulu aşklar bir ay boyunca bize göz kırpıyor olacak. Gizemli konulara dair merakımız artacak. Okültizm, astroloji, din, felsefe gibi metafizik ötesi konuların derinine inmek, bilinmeyeni çözmeye çalışmak isteyebiliriz.
Libidolarda artış, güçlü bir cinsel açlık hissedebiliriz. Cinsellik anlayışımız daha naiflikten çıkıp dürtüsel bir hal de alabilir.
Bu önümüzdeki bir ay boyunca sevgide saplantıdan, aşırı kıskançlıktan kaçınmalıyız.
İlişkilerde baskıcı bir tutum içinde bulunmak , güç savaşları yapmak sevginin doğasına aykırıdır. Bu yüzden duygularımızı farkındalıkla sağlıklı bir şekilde kontrol etmeliyiz.
Toksik ilişkilerden uzak durmalı ilişkiyi manipüle etmekten de kaçınmakta fayda var.
Yine ilişkideki saplantılı tutumdan kaynaklı kaybetme korkularını çok derinden yaşayabiliriz.
Akrep Burcu biraz ya herro ya merro burcudur. Bu yüzden inatlaşmalar ve çatışmalar da çok keskin bir şekilde yaşanır. Akrep Burcu aynı zamanda simya burçlarındandır. Bu yüzden sizin ruhunu görmek ve gizemini çözmek adına septik hamlelerde bulunabilir, ilişkiler bu önümüzdeki bir ay boyunca çokça güven testine tabii tutulabilir.

Yorum yap

Kategoriler

Astroloji Danışmanlıkları İçin Tıklayın👇

Kategoriler

Büyük
İndirim
20%

Bütün astroloji danışmanlıklarında geçerli!