moon 2285627 1280
Astroloji Yorumcusu > Burçlar > Doğum Haritalarında Ruhun Tekamülü için İpucu Veren Ay’ın Evreleri

Doğum Haritalarında Ruhun Tekamülü için İpucu Veren Ay’ın Evreleri

Doğduğunuz günkü Ay’ın evresine göre Ruhunuzun amacını keşfedin. Doğum haritalarında doğduğunuz tarih, saat ve lokasyona göre tam o anki Ay’ın evresini görebilirsiniz.


Doğduğunuz andaki Ay’ın pozisyonu bu dünya formunda ruhunuzun amacının ne olduğu hakkında bizlere bilgiler verir. Yaşam boyu ruhunuzun neyden haz alacağı, bir ömür boyu ruhunuzun asıl amacının ne olduğunu bulabilirsiniz. Siz de eğer özünüzü merak ediyorsanız doğum haritalarınızdaki Ay fazını öğrenerek ruhunuzu keşfedebilirsiniz.

Doğum haritalarındaki Ay evrelerinin anlamları

Yeni Ay evresi : Eğer yeni ay evresinde doğduysanız Ay ve güneş arasındaki açı 0-45 derece içerisinde olması gereklidir.

Bu ay evresinde doğan kişiler kıpır kıpırdır. Yerlerinde duramayan bir karakter yapıları vardır. Ruhu her daim eylem içinde ön saflarda olmak ister. Bir hareketi başlatan kişiler genelde bu ay evresinde doğanlardır. Dürtüsel davranışlarda bulunurlar. Bizden çok ben demeyi severler. Doğum haritalarındaki ayın aldığı olumsuz açılara göre bencillik duygusu da ön planda olabilir. Onlar için önemli olan eylemi başlatan kişi olmaktır. Sonuç odaklı değillerdir. Ruhu harekete geçen pozisyonda ise ancak mutmain olur.

Hilal evresi : Eğer hilal evresinde doğduysanız Ay ve güneş arasındaki açı 45-90 derece içerisindedir.
Hilal evresinde doğanların ruhunun amacı henüz olgunlaşmamış konuları oldurmak için emek harcamak üzerinedir.
Hilal evresinde doğan kişiler yarım kalmış bir iş gördüklerinde tamamlamak için efor harcamaktan haz alırlar.

İlkdördün evresi: Eğer ilkdördün evresinde doğduysanız Ay ve güneş arasındaki açı 90-135 derece içerisindedir .

İlkdördün evresinde doğan kişilerin ruhunun tüm derdi yine kendiyledir. Bu ay fazındaki kişiler sürekli kendileriyle savaş halindedir. Her zaman kendilerine daha iyisini yapabileceklerini ispatlamakla ömürleri geçer. Ruhunun değerli olduğunu hissedebilmeleri için öncelikle kendilerini ikna etmeleri gerekir. Kendilerini kabul etmekte zorlanan bu ruhun amacı varlığına, gücüne saygı duyulması ve kendini ispattır.

Büyüyen ay evresi : Eğer büyüyen ay evresinde doğduysanız Ay ve Güneş arasındaki açı 135-180 derece içerisindedir.

Büyüyen ay evresinde doğan kişilerin ruhu hizmet etmek üzerine bu dünyaya gelmiştir. Bu kişilerin ruh doyumu ancak yüce bir amaca hizmet ederek huzurlu olur. Yaptıkları her işi kutsal görürler bu yüzden tüm ayrıntıları önemserler tabiri caizse kılı kırk yararlar. Analizcilerdir. Bu yüzden gözlem yetenekleri çok yüksektir. Bu kadar detaylara takılan kişilerin aşırı mükemmelliyetçi tavrı eleştirel yaklaşımlarda abartıya da sebep olur. Ancak tüm bu çabanın hepsi başarılı olabilmek içindir. Sorumluluk sahibi olan bu kişilerin ruhları zafere ulaştıklarında mutmain olur.

Dolunay evresi : Eğer dolunay evresinde doğduysanız Ay ve Güneş arasındaki açı 180-225 derece içerisindedir.

Dolunay evresinde doğan kişilerin ruhu tamamlanmalar ile tatmin olur. Bu kişiler her daim karşılarındakilerden tasdik edilerek tam olduklarını öğrenmek ister. Bu kişiler aslında çok vericidirler. Kendilerinin tam oldukları düşüncesiyle hangi konuda olursa olsun verdikçe eksileceklerini düşünmediklerinden sürekli bir paylaşım halinde olurlar. Paylaşmak ve tasdik edilmek bu kişilerin bu yaşam planındaki amaçlarıdır.

Küçülen ay evresi: Eğer küçülen ay evresinde doğduysanız Güneş ve ay arasındaki evre 225-270 derece içerisindedir.

Küçülen ay evresinde doğan kişilerin ruhunun amacı bilgiyi yaymak yani tebliğ etmektir. Sosyolojik konularla ilgilenirler. Topluluklarla iç içe olmaktan haz alırlar. Bu kişiler her alandaki topladıkları bilgiyi paylaşmayı ruhlarına ait bir görev olarak görürler.

Son dördün evresi : Eğer son dördün evresinde doğduysanız güneş ve ay arasındaki açı 270-315 derece içerisindedir.

Son dördün evresinde doğan kişilerin ruhunun amacı otorite olmaktır. Bu kişiler güçleri ile saygı kazanmayı arzular. Statüko onlar için her şeydir. Düşünce ve eylemlerinde baskıcı bir tutum içerisinde olabilirler. Ruhları her zaman diğerlerine karşı sert bir tavır içerisindedir. Çünkü yumuşak huylu olmak onlara göre otoritelerini sarsabilir. Çok fazla sorumluluk sahibi olan bu kişiler sosyal ortamlarda kendilerinin sözlerinin dinlenilmesini arzular.

Balsamik ay evresi : Eğer balsamik ay evresinde doğduysanız güneş ve ay arasındaki açı 315-360 derece içerisindedir.

Balsamik ay evresinde doğan kişilerin ruhunun amacı toplumsal konularda farkındalık yaratmaktır. Bu kişilerin sezgileri çok kuvvetlidir ve bilgiyi direkt ilahi kanal yoluyla alma potansiyelleri yüksektir. Teslimiyetçi bir ruh halinde olan balsamik ay kişileri zaman zaman kurban psikolojisine de girebilirler. Ruhları ancak Yaratıcıya teslim olduklarında mutmain olur.

Yorum yap

Kategoriler

Astroloji Danışmanlıkları İçin Tıklayın👇

Kategoriler

Doğum Haritası Analizi ile Kaderinizin Kilidini Açın

Kapsamlı analiz, kişiselleştirilmiş iç görüler ve kendinizi keşfetme yolculuğunuzda uzman rehberliği. Doğum haritası analizinizi şimdi alın.