astronomical clock 5706 1280
Astroloji Yorumcusu > Burçlar > Güneş yay burcunda Jüpiter’in çocukları iyi ki doğdunuz 22 Kasım

Güneş yay burcunda Jüpiter’in çocukları iyi ki doğdunuz 22 Kasım

Güneş yay burcunda seyretmeye başladı. 22 Kasım-22 Aralık tarihleri arasında Jüpiter’in yönettiği yay burcu ile odağımız bu burcun konularına evrilecek. Her birimiz doğum haritalarımızda yay burcunun konumlandığı alana göre daha neşeli, daha iyimser, daha hisli ve daha şanslı olacağız. Olayların, durumların yüzeyselliğinden sıyrılıp daha derinine ineceğiz. Odak konularımızda fanatizm besleyip felsefi boyutuna eğilim göstereceğiz. Bilgi arayışımız artacak, seyahat etmek, gezip eğlenmek için can atacağız. Pandemi sürecinden dolayı yasakların geri gelmesiyle bu duygumuzu biraz kontrol etmeli, çok isteyenler Google earth’te gezebilir. Şimdilik gökyüzü her ne kadar çok istesekte seyahate elverişli değil. Yurt dışı bağlantıları artabilir, eğitimler, hukuki konular, uzak akraba ilişkilerimiz gündem oluşturabilir. Bazıları ise ikinci evliliklerini yapmaya hazırlanabilir. Rüyalarınız anlamlanabilir ve gördüğünüz rüyalarda artış gözlemlenebilir. İnanca dair araştırmalar içinde kendinizi bulabilirsiniz. Kova burcundan sonra özgürlüğüyle bilinen bir diğer burç ise Yay burcudur. Bu yüzden önümüzdeki bir ayki gündemimiz yine özgürlük üzerine de olacaktır. Yay burçlarının özgürlük anlayışı kova burcu gibi kolektif değildir. Yay burçları kendi yaşam alanları ve bireysel özgürlükleri üzerine hayatı anlamlandırırlar. 5. Evi yay 7. Evi kova olan bir astrolog olarak ikisi arasındaki farkı çok net görebiliyorum. Merak duygumuzun aktif olduğu ve hayatta aradığımız anlamlandırma duygumuzun peşinden koşacağımız bir ay bizleri bekliyor. Doğum haritalarımıza göre yeni maceralara atılacağız, yeni tecrübeler kazanacağız ve eğilim gösterdiğimiz konularda bilgeleşmek adına bir çok inanç geşliştireceğiz.

Güneş yay burcunda dikkat etmemiz gereken davranışlar

Güneş yay burcunda seyrederken dualite prensibince olumlu yanlarının dışında olumsuz yanlarını da göz ardı etmemeliyiz. Sayacağım konularda farkındalığımız daha Yüksek olursa daha verimli bir ay geçirebiliriz.
Haritalarınızdaki odak konunuza göre o alanda kibirli olmaktan kaçının. Çünkü yayın bilgiye olan açlığı zaman zaman doydum, oldum, ben her şeyi biliyorum gibi durumlara kapılarak çevrelerindeki kişilere üstten bakmalarına sebep olabilir.

Yay burçları fazla iyimser oldukları için bazen art niyetsiz de olsa pat diye ağzına geleni söyleyebilirler bu yüzden patavatsızca bir üsluptan uzak durmalıyız. İddialaşma ve ukala tavırlar takınmamalıyız.

Fanatik olduğumuz alanda gözümüzü kapatıp çevremize kulak tıkamamalıyız. Hem bu kadar bilgiye önem veren bir burcun çevresini duymaması çok anlamsız olmaz mı?

Ön yargılardan sıyrılarak hayatın anlamını neşeyle ararken bir çok macera ile güzellikler keşfedeceğiniz, farklı kültürlerle hemhal olarak kendinizi yeniden anlamdıracağınız bir ay diliyorum.

Yorum yap

Kategoriler

Astroloji Danışmanlıkları İçin Tıklayın👇

Kategoriler

Doğum Haritası Analizi ile Kaderinizin Kilidini Açın

Kapsamlı analiz, kişiselleştirilmiş iç görüler ve kendinizi keşfetme yolculuğunuzda uzman rehberliği. Doğum haritası analizinizi şimdi alın.