ACACEF2D 02F7 4B54 AA86 89D6A74DD853 e1607136841930
Astroloji Yorumcusu > Burçlar > Hasan Can Kaya kimdir ? Hasan Can Kaya doğum tarihi ve doğum haritası Konuşanlar

Hasan Can Kaya kimdir ? Hasan Can Kaya doğum tarihi ve doğum haritası Konuşanlar

Konuşanlar programı ile son zamanlarda adından sık sık bahsedilen Hasan Can Kaya kimdir ? Hasan Can Kaya doğum tarihi ve doğum haritası ve analizler..Benim de çok severek izlediğim kişinin doğum haritasını analiz etmek ve sizlerle paylaşmak istiyorum ama gelin bakalım önce bilinen kadarıyla Hasan Can Kaya kimmiş ?

Hasan Can Kaya 16 Aralık 1989 İstanbul Güngören doğumlu. Kendisi daha önce yıllardır bildiğimiz farklı ve cesur bir dizi olan 1 Erkek 1 Kadın senaristlerindendir. Asıl ününü ise Konuşanlar adlı talk show ile kazanmıştır. Acun Ilıcalı’nın yeni dijital programına da imza atmıştır. Kendisini tebrik ediyor başarılarının daim olmasını temenni ediyorum.

Hasan Can Kaya doğum haritası :

16 Aralık 1989 tarihinde İstanbul Güngören’de dünyaya geldiğinde Hasan Can Kaya’nın kaderine göksel kombinasyonlar ne şekilde sirayet etmiş gelin birlikte inceleyelim.

Doğum saati net olarak bilinmediği için ev sistemlerini göremiyoruz. O günkü açılara bakarak doğum haritasını analiz edeceğim.

Hasan Can Kaya Yay burcudur. Yani güneşi Yay, Venüs’ü kovada olan bir doğum haritasına sahip. Soran, sorgulayan, özgür ruhlu kadınlara daima saygı duyan, kolektif sevgi anlayışını ruhunda barındıran, hayallerini sanki yastığa başımızı koyduğumuzda bizim hayallerimiz gibi aktaran bir iletişime sahip. Çünkü Merkür Neptün kavuşumu ona soyut kavramlarda yetenek veriyor. Kaleminin bu kadar güçlü olması da bu yüzden.
Merkür-Uranüs karşıtlığı ise ani evrakalar ve hazır cevaplığın neden hem bu kadar akıcı hem de bu kadar mantıklı olduğunu açıklıyor. Çünkü Merkürü aynı zamanda Satürn ile kavuşumda.

17 aralıkta Satürn’ün kova burcuna geçişi ile başarısına başarı katacak olan güneş yay olan kendisine şimdiden güzel bir solar döngü diliyorum 🥳✨

Kategoriler

Astroloji Danışmanlıkları İçin Tıklayın👇

Kategoriler

Doğum Haritası Analizi ile Kaderinizin Kilidini Açın

Kapsamlı analiz, kişiselleştirilmiş iç görüler ve kendinizi keşfetme yolculuğunuzda uzman rehberliği. Doğum haritası analizinizi şimdi alın.