CEC39ADC 3DCF 4E1E 87D3 415EC09CE6A1
Astroloji Yorumcusu > Burçlar > Neptün Retrosu sona eriyor 2020

Neptün Retrosu sona eriyor 2020

Hayallerimizi, bilinçaltımızı, rüyalarımızı, sezgilerimizi, hayatın sisli yanını, aldanmaları, aldatmaları yöneten Neptün gezegeninde yaşanan Neptün Retrosu sona eriyor.

Neptün’ün yönettiği konular:

Neptün aynı zamanda suları, gazları, zehirlenmeleri, salgın hastalıkları, bilinmeyeni de temsil eder. 23 Haziran-29 Kasım arasında gerçekleşen retroda Neptünyen konular önem kazanmıştı. Ülkemiz için en önemlisi Karadeniz sularında doğalgaz rezervlerinin bulunması ve pandemi sürecindeki salgın hastalıkla olan ilintisiydi.

Neptün kolektif gezegenidir. Yani çok yavaş hareket eden 12-14 yıl arası bir burçtan diğerine ancak geçebilen bir gezegendir. Yani doğum haritalarında 14 yıllık bir neslin Neptün’leri aynı burçtadır. Bu yüzden bu kolektif gezegenlerinin hangi evde yer aldıkları daha çok önem arz etmektedir.

Neptün balık burcunda seyrederken 23 haziranda retrosuna başladı ve 29 Kasım’a kadar geri hareketine devam etti.
28 Kasım itibariyle durağanlığa geçen gezegenin tam olarak dönüş hızına kavuşması 3 Aralık tarihini bulacaktır. Bu yüzden 28 Kasım-3 Aralık tarihleri arasında Neptün’ün yönettiği konularda daha dikkatli olmak gerekir. Çünkü retronun en yoğun etkileri bu durağanlık döneminde hissedilir. Alacağınız keskin kararları ertelemekte fayda var çünkü Neptün sizi yanıltabilir. Bu önümüzdeki beş gün içerisinde aldanmalar, aldatmalar, zehirlenmeler, gaz kaçağı gibi haberler artabilir. Salgın hastalıkta vaka sayılarında ekstrem bir artış gözlenebilir. Keyif ve sarhoşluk veren maddelerden kaçınmak gerekir. Sahte içkiden kaynaklı zehirlenme haberleri de ortaya çıkabilir. Yine deniz kazaları yaşanabilir. Bazı yanlış teşhisler ve yanlış ilaç kullanımı ile ilgili haberler ortaya çıkabilir.

Kolektif için 3 Aralık sonrası Neptünyen konularda hareket etmek daha sağlıklı olacaktır. Zihninizin bulunmasına izin vermeyin.

Yorum yap

Kategoriler

Astroloji Danışmanlıkları İçin Tıklayın👇

Kategoriler

Büyük
İndirim
20%

Bütün astroloji danışmanlıklarında geçerli!