horoscope 677900 1280
Astroloji Yorumcusu > Burçlar > Oğlak Burcu yıllık burç yorumu 2021

Oğlak Burcu yıllık burç yorumu 2021

Oğlak burcu yıllık burç yorumu 2021 için daha doğru bir tahmin elde etmek adına dekanlarınıza göre  olan yorumları okuyun.

 22-31 Aralık arasında doğduysanız 1.dekanı okuyunuz
1-10 Ocak arasında doğduysanız 2.dekanı okuyunuz
 11-19 Ocak arasında doğduysanız 3.dekanı okuyunuz

Dekan 1 Oğlak Burcu yıllık burç yorumu 2021

30 Nisan’a kadar – Uranüs, dekanınızı üç katına çıkararak, büyük değişikliklerin sıklıkla getirdiği olağan aksaklıklar olmadan hayatınızda çok önemli değişiklikler yapmanızı sağlar. Heyecanlı bir coşku ile kişiliğinizin daha neşeli bir yönünü yansıtırsınız.

Daha farklı geçmişlere sahip yeni ve heyecan verici insanlarla tanışmak için fırsatlar olacaktır. Uzun vadeli ortaklar  ilişkiler açık fikirli arzularınızdan yararlanabilir.

 • Sadece 28-31 Aralık arasında doğanlar için.
 • Daha önce doğanlar bunu Mart 2018’den Nisan 2020’ye kadar hissetti.

30 Kasım 2020, 26 Mayıs 2021 – Ay Tutulması Kasım 2020, dekanın neden olabileceği  ilişkilerde uyum bulamama söz konusu olur.Sürekli stres ve gerginlik sizin endişeli, nevrotik ve güvensiz hissetmenize neden olabilir.

Stres seviyenizin bir patlama veya bazı duygusal krize dönüşmesini önlemek için, davranışınızı ayarlamayı, taviz vermeyi veya uyarlamayı öğrenmelisiniz. Bu şekilde bir tür dengeye ulaşılabilir kişisel ve profesyonel yaşamınızda, bu son derece başarılı olabilirsiniz.

7-17 Ocak – Dekanınızdaki Venüs sevgi, huzur ve uyum getirir. Kendinizi güzel hissediyor ve güzel görünmelisiniz, bu yüzden bu sosyalleşmek ve buluşmak için yılın en iyi zamanlarından biri. Diğerleri sizi çekici, çekici ve çok sevecen bulacaktır.

9 Mayıs – 31 Temmuz – Jüpiter sekstil, dekanınızın iyi şeylerin daha kolay geleceği mutluluk ve iyimserlik zamanıdır. Daha sosyal hissedeceksiniz ve herkesle iyi ilişkiler bekleyebilirsiniz. Ancak, 20 Haziran – 31 Temmuz arasındaki Jüpiter gerilemesi sırasında açgözlü, bencil, aşırı özgüven veya abartılı olmamaya dikkat edin.

 • Bu sadece 22-24 Aralık arasında doğanlar için geçerlidir.
 • Ancak tüm Oğlak burcu 1 dekanı Aralık 2021’den itibaren bu geçişe sahip.

4-17 Kasım – Dekanınızdaki Venüs yine sevgi ve şefkat getiriyor ama bu aynı zamanda mali durumunuz için de iyi bir zaman olmalı. Bir pazarlık gözü ve iyi bir moda anlayışı alışveriş için idealdir. Takı, kıyafet, hediye, kozmetik satın almak, saç kesimi ve güzellik bakımı yaptırmanın tam zamanı.

25 Aralık 2021 – 16 Şubat 2022 – Jüpiter sekstil, dekanın yeniden zenginlik ve refahın artması için fırsatlar getirir. Yeni maceralar ufkunuzu genişletecek ve hayata bakış açınızı genişletecek.

Servetinizi yatırımlar, iş anlaşmaları, kanunlar veya iyi şanslar yoluyla artırabilirsiniz. Manevi ve maddi gelişim, uzun mesafeli yolculuklar, ileri eğitim veya hukuk yoluyla mümkündür.

Dekan 2 Oğlak Burcu yıllık burç yorumu 2021

28 Şubat’a kadar – Neptün sekstil, dekanın ruhsal bir şekilde diğer insanlara ve çevrenize karşı daha duyarlı hissetmenizi sağlar. Artan empatiniz ve endişeniz başkaları üzerinde moral verici bir etkiye sahip olacaktır.

Bu ruhani aydınlanma yolculuğu gurular, Tarot okuyucuları, astrologlar veya psişiklerle gruplar, meditasyon, rüya görme, çalışmalar veya istişareleri içerebilir.

 • Sadece 9 ve 10 Ocak’ta doğanlar için.
 • Daha önce doğanlar bunu 2017 ile 2020 arasında hissetti.

15-25 Ocak – Dekanınızdaki Venüs sevgi, huzur ve uyum getirir. Kendinizi güzel hissetmeli ve güzel görünmelisiniz, bu yüzden bu sosyalleşmek ve buluşmak için yılın en iyi zamanlarından biri. Diğerleri sizi çekici ve çok sevecen bulacaktır.

Nisan 2021 – Mayıs 2023 – Uranüs, dekanınızı üç katına çıkararak, büyük değişikliklerin sıklıkla getirdiği olağan aksaklıklar olmadan hayatınızda çok önemli değişiklikler yapmanızı sağlar. Heyecanlı bir coşku ile kişiliğinizin daha neşeli bir yönünü keşfedebilirsiniz.

Daha farklı geçmişlere sahip yeni ve heyecan verici insanlarla tanışmak için fırsatlar olacaktır. Uzun vadeli ortaklar ve ilişkiler açık fikirli arzularınızdan yararlanabilir.

 • Sadece 1-5 Ocak arasında doğanlar için.
 • 6-10 Ocak arasında doğanlar bunu gelecek yıldan itibaren alacaklar.

10 Haziran – 19 Kasım – Güneş Tutulması Haziran 2021 Dekanınız tam anlamıyla gevşeme ve ilişkilerde uyum bulamama yetersizliğine neden olabilir. Sürekli stres ve gerginlik sizin endişeli, nevrotik ve güvensiz hissetmenize neden olabilir.

Stres seviyenizin bir patlama veya bazı duygusal krize dönüşmesini önlemek için, davranışınızı ayarlamayı, taviz vermeyi veya uyarlamayı öğrenmelisiniz. Bu şekilde bir tür dengeye ulaşılabilir. Bu son derece enerjili alış-veriş halini yaşayarak bu yıl kişisel ve profesyonel yaşamınızda çok başarılı olabilirsiniz.

27 Eylül – 18 Ekim

Merkür retrosu, iletişim ve teknoloji hataları, sözlü tartışmaları, seyahat planlarında aksaklıkları ve kayıp eşyalar ile ilgili sorunlara sebebiyet olabilir.Ayrıca bir şeyler üzerinde durmayı, geçmişi hatırlamayı veya beklenmedik bir şekilde geçmişinizden insanlarla buluşmayı da bekleyebilirsiniz.

Sözlerinizi özenle seçin ve  bir tartışmada veya tahrik edildiğinizde çok ani  tepki vermemeye çalışın. İş görüşmeleriz canlanacaktır.

Bu özellikle, 5 ila 18 Ekim arasında Merkür geri giden dekanın kare şeklindeyken geçerlidir.

15-30 Kasım – Dekanınızdaki Venüs yine sevgi ve şefkat getiriyor ama bu aynı zamanda mali durumunuz için de iyi bir zaman olmalı. Bir pazarlık gözü ve iyi bir moda anlayışı alışveriş için idealdir. Takı, kıyafet, hediye, kozmetik satın almak ve saç kesimi ve güzellik bakımı yaptırmak için doğru zamandır.

Dekan 3 Oğlak Burcu yıllık burç yorumu 2021

2018-2024 arası – Dekanınızdaki Plüton, yaşamınızın yönündeki derin ve kalıcı değişim ile yaşamı değiştiren deneyimleri müjdeliyor. Başarıya ulaşmak için daha azimli, hırslı ve kararlı hale geliyorsunuz ve hatta herhangi biri yolunuza çıkarsa oldukça acımasız bile olabilirsiniz.

Kendi hayatınız ve çevrenizdeki insanlar üzerinde muazzam miktarda güç ve nüfuz kazanabilirsiniz. Ancak kendi bencil çıkarlarınız için başkalarını kontrol etmeye çalışırsanız veya hayatınızda hala değeri olan şeyleri ortadan kaldırmaya çalışırsanız, güçler size karşı yükselecektir.

 • 11-14 Ocak arasında doğanlar için etki azalıyor.
 • 15-17 Ocak bu yıl Pluto’yu en güçlü şekilde hissediyor.
 • 18 ve 19 Ocak gelecek yıl tüm gücünü hissedecek.

2021 – 2025 – Neptün sekstil, dekanın ruhsal bir şekilde diğer insanlara ve çevrenize karşı daha duyarlı hissetmenizi sağlar. Artan empatiniz ve endişeniz başkaları üzerinde moral verici bir etkiye sahip olacaktır. Bu ruhani aydınlanma yolculuğu gurular, Tarot okuyucuları, astrologlar veya psişiklerle gruplar, meditasyon, rüya görme, çalışmalar veya istişareleri içerebilir.

 • Sadece 11-14 Ocak arasında doğanlar bu yıl Neptün’ün tüm gücünü hissediyor.
 • 15-19 Ocak arasında doğanlar bunu önümüzdeki yıllarda hissediyor.

23 Ocak – 2 Şubat – Dekanınızdaki Venüs sevgi ve şefkat getirir. Bu, sosyalleşmek ve buluşmak için mükemmel bir zaman. Ancak bu aynı zamanda mali durumunuz için de iyi bir zaman olmalıdır. Bir pazarlık gözü ve iyi bir moda anlayışı alışveriş için idealdir. Takı, kıyafet, hediye, kozmetik satın almak ve saç kesimi ve güzellik bakımı yaptırmak için doğru zamandır.

10 Haziran – 19 Kasım – Güneş Tutulması Haziran 2021 Dekanınız tam anlamıyla gevşememe ve ilişkilerde uyum bulamama yetersizliğine neden olabilir. Sürekli stres ve gerginlik sizin endişeli, nevrotik ve güvensiz hissetmenize neden olabilir.

Stres seviyenizin bir patlama veya bazı duygusal krize dönüşmesini önlemek için, davranışınızı ayarlamayı, taviz vermeyi veya uyarlamayı öğrenmelisiniz. Bu şekilde bir tür dengeye ulaşılabilir. Bu son derece enerjili alış-veriş halini yaşayarak bu yıl kişisel ve profesyonel yaşamınızda çok başarılı olabilirsiniz.

27 Eylül – 18 Ekim

Merkür retrosu, iletişim ve teknoloji hataları, sözlü tartışmaları, seyahat planlarında aksaklıkları ve kayıp eşyalar ile ilgili sorunlara sebebiyet olabilir.Ayrıca bir şeyler üzerinde durmayı, geçmişi hatırlamayı veya beklenmedik bir şekilde geçmişinizden insanlarla buluşmayı da bekleyebilirsiniz.

Sözlerinizi özenle seçin ve  bir tartışmada veya tahrik edildiğinizde çok ani  tepki vermemeye çalışın. İş görüşmeleriz canlanacaktır.Bu özellikle, 27 Eylül’den 7 Ekim’e kadar Merkür geri giden dekanın kare şeklindeyken geçerlidir.

19 Kasım 2021 – 30 Nisan 2022 – Ay Tutulması Kasım 2021, dekanınız,  numara yapmaya gerek kalmadan kendinizi rahat ve güvende hissetmenize yardımcı olur. İç huzur, ilişkilerinizi normalden daha uyumlu hale getirir.

Çalışmak zorunda kalırsanız, iddialı bir enerji ile işe odaklanabilecek ve onu iyi yapabileceksiniz. Rahatlamak istiyorsanız, başka bir şey yapmanız gerektiğini hissetmeden yapabilirsiniz. Bu aynı zamanda kendinizi ve hedeflerinizi toplum içinde tanıtmak için iyi bir tutulmadır.

28 Kasım 2021 – 8 Ocak 2022 – Dekanınızdaki Venüs yine sevgi, huzur ve uyum getiriyor. Kendinizi güzel hissetmeli ve güzel görünmelisiniz, bu yüzden bu sosyalleşmek ve buluşmak için yılın en iyi zamanlarından biri. Diğerleri sizi çekici ve çok sevecen bulacaktır.

 • Ancak aşk hayatınız, Venüs’ün gerilediği 19 Aralık’tan itibaren kadersel bir döneme giriyor. Sevgi ve şefkat vermek ve almak daha zor hale gelir. Eski arkadaşlar veya sevgililer yeniden ortaya çıkabilir veya karmik sorunları çözmek için geçmiş yaşam deneyimlerini yeniden yaşayabilirsiniz. Lüks ürünlere yatırım yaparken ve satın alırken ekstra özen gösterin.

Yorum yap

Kategoriler

Astroloji Danışmanlıkları İçin Tıklayın👇

Kategoriler

Doğum Haritası Analizi ile Kaderinizin Kilidini Açın

Kapsamlı analiz, kişiselleştirilmiş iç görüler ve kendinizi keşfetme yolculuğunuzda uzman rehberliği. Doğum haritası analizinizi şimdi alın.