Oğlak Burcu
Astroloji Yorumcusu > Burçlar > Oğlak Burcu > 22 Aralık-20 Ocak Hangi Burç? Oğlak Burcunun Özellikleri

22 Aralık-20 Ocak Hangi Burç? Oğlak Burcunun Özellikleri

Oğlak Burcu astrolojideki burçların elementler ve nitelikleri sınıflandırılmasına göre toprak elementine sahip olup sabit burç niteliğindedir. Oğlak burcunun yönetici gezegeni Satürn’dür.

Oğlak Burcunun Özellikleri

Satürn gezegeni Karma’nın lordudur. Hayat boyu bizleri çeşitli sınavlara tabii tutup sınayan ve başarılı olanla öğrencilerini ödüllendiren Satürn gezegeni, oğlak burcunun çalışkanlığını, istikrarını vurgulamaktadır. Oğlak burçlarına göre ne kadar ekmek o kadar köftedir. Çalışmak onlar için çok önemlidir. Oğlak burçları çalışmayan, bir konuya dair emek vermeyen, efor harcamayan kişileri hayatlarından uzaklaştırır. Çünkü oğlak burcu statü demektir. Bu burcun sahibi olan kişiler Satürn’ün kısıtlayıcı yönünden nasiplendikleri için çok fazla duygularını belli edemezler. Eğer bir oğlak burcu kişiyle beraberseniz sabırlı olmalısınız. Bir oğlak burcunun sizi sevdiğini söylemesi, size güvenmesi zaman alır.

Oğlak burçları hırslıdır. Planlı ve programlı çalışırlar. İşlerini ciddiye aldıkları için dakiktirler. Statüye düşkünlükleri sebebiyle işkolik kişiler genellikle doğum haritalarında oğlak ya da satürn vurgusu olan kişilerdir. Oğlak burçlarının başarısızlığa tahammülleri yoktur. Çok fazla dünyevi konularla ilgilenen bir burç gibi soğuk görünseler de aslında çok hassas ve kırılgan bir yapıları vardır. İnsanlar tarafından duygusuzlukla suçlansalar da bilen bilir bu tutum onların kendini koruma şekildir. Mesafelerinin altında yatan budur.

Oğlak burçları aşk hayatlarında ciddidir. Öyle laf olsun diye ilişki yaşamazlar. Hayatlarına güven konusundan dolayı herkesi alamazlar. Oğlak burçlarının şüpheli yapıları içten içe kendilerini yer bitirir. Bu yüzden sevmek onlar için uzun zaman ister. Ancak sevdiklerinde sizi dünyanın en özel insanı yaparlar.

Oğlak burçları medikal astrolojide eklem yerleri, kemikler ve dişler ile ilişkilidir. Dişleri sağlamdır fakat diş ile ilgili ufak tefek operasyon geçirme olasılıkları daha yüksektir. Kemik yapıları zayıf olduğu için yaşlılık süreçlerinde kemik erimesi gibi rahatsızlıklardan şikayetçi olabilirler. Güçsüz kemik yapılarına spor aktiviteleri faydalı gelecektir.

Kategoriler

Astroloji Danışmanlıkları İçin Tıklayın👇

Kategoriler

Doğum Haritası Analizi ile Kaderinizin Kilidini Açın

Kapsamlı analiz, kişiselleştirilmiş iç görüler ve kendinizi keşfetme yolculuğunuzda uzman rehberliği. Doğum haritası analizinizi şimdi alın.