821C0870 17BC 4172 AC4F 2BF0BF7B4059
Astroloji Yorumcusu > Burçlar > Para sekansları ve sayı sekansları nedir nasıl uygulanır ?

Para sekansları ve sayı sekansları nedir nasıl uygulanır ?

Para sekansları ve sayı sekansları nedir ? Sayı sekansları yardımıyla blokajlarınızdan ve kıtlık bilincinden kurtularak sayıların özel frekansları ile şifalanarak parayı kendinize çekebilirsiniz.

Evrende var olan her şeyin bir frekansı vardır ve sayılarında kendi içlerinde özel titreşimlerinin olduğu fikrini ilk ortaya atan kişi Rus matematikçi Grigori Grabovoi’dir. Sayı dizilerinin tekrarlanmasının o enerjiyi kendimize çekerek yaratım enerjisi oluşturacağımızı öne sürmüştür. Aşk, uyku, para, sağlık gibi hayatın içinde olan bir çok konuya ve probleme sayı sekansları yardımı ile şifa olunabilir. Tabii ki inaç, eylem ve emeklerinizle de doğru orantılıdır. Hayatta her şey sizin irade ettikleriniz ve potansiyelinizle de orantılıdır. Sayı sekansları hayatınızı kolaylaştırır. Eyleme geçmek size düşer.

Para sekansları

Blokaj kaldırma sayı sekansı: 91688

Para çekme sayı sekansı: 520

Ev alma sayı sekansı: 4194817881

Mal – mülk edinme sayı sekansı: 189472194898

Borçlardan kurtulma sayı sekansı: 574781498148

Sayı sekansları nasıl uygulanır ?

Sayı sekansları uygularınırken öncelikle sevgi ile niyetinize odaklanın. Niyetinizde öfke ve bir başkasına zarar verme amacı olmamalıdır.Sayı sekansları bir ritüel sırasında, yeniaylar ve dolunaylar gibi özel zamanlarda uygulandığında daha çabuk sonuç almanızı sağlar.
Sayı dizilerini birer birer mümkün olduğunca tekrarlayın. Yine istediğiniz sayı sekanslarını yazabilir ya da üzerinizde kolye, bileklik şeklinde de taşıyabilirsiniz.

Kategoriler

Astroloji Danışmanlıkları İçin Tıklayın👇

Kategoriler

Doğum Haritası Analizi ile Kaderinizin Kilidini Açın

Kapsamlı analiz, kişiselleştirilmiş iç görüler ve kendinizi keşfetme yolculuğunuzda uzman rehberliği. Doğum haritası analizinizi şimdi alın.