zodiac sign 4374411 1280
Astroloji Yorumcusu > Burçlar > Terazi Burcu yıllık burç yorumu 2021

Terazi Burcu yıllık burç yorumu 2021

Terazi burcu yıllık burç yorumu 2021  için daha doğru bir tahmin elde etmek adına dekanlarınıza göre yapılan yorumları okuyunuz.

23 Eylül – 2 Ekim arasında doğduysanız 1.dekanı okuyunuz 3-12 Ekim arasında doğduysanız 2.dekanı okuyunuz13-22 Ekim arasında doğduysanız 3.dekanı okuyunuz

Dekan 1 Terazi Burcu yıllık burç yorumu 2021

30 Kasım 2020, 26 Mayıs 2021 – Ay Tutulması Kasım 2020  dekanınıza üçgen açı yapıyor taklit yapmanıza gerek kalmadan kendinizi rahat ve güvende hissedeceksiniz. İç dünyanızda huzurlu,  ilişkilerinizde çok  daha uyumlu zamanlar sizleri bekliyor

İş ve kariyer hayatınızda , enerjinizin yüksekliği ile daha kolay odaklanabilecek ve İşinizin hakkını vereceksiniz. Bu yüzden gönül rahatlığıyla akışta kalın.. Bu tutulma sayesinde statünüz artacak, insanlar arasındaki itibarınız çoğalacaktır. İdealize ettiğiniz konuları gerçekleştirmek için çaba harcayacaksınız.

7 Aralık 2020 – 27 Mart 2021 – Satürn dekanınıza üçgen açı yapıyor, İstediğiniz konularda başarma arzunuza destek olarak sabırlı tavrınız,  görevlerinize karşı tutumunuz ve başarıyı yakalamak için planlı hareket etmeniz sayesinde istikrarla çok büyük başarıları kucaklayacaksınız. Bu tavrınız ile başarmak istediğiniz konuları ıskalamazsınız.

Bu dönemde hayatınızdaki 4/10 aksında yaptığınız tüm değişiklikler kalıcı olur. İş, kariyer, statü, otorite figürleri, ev, gayrimenkul, aile alanlarında kalıcı değişiklikler yaşarsınız.

14 Aralık 2020, 4 Şubat 2021 – Jüpiter, dekanıza üçgen açı yapıyor. Jüpiter’in bolluğu bereketi ve şansı sizinle birlikte . Hayatınızın akışı bu süreçte sizlere çok daha keyifli gelecektir. Yurt dışı bağlantılı işler ve gündemlerle hukuki konularda şanslı olacaksınız. Bu zamanlardaki fırsatları iyi değerlendirmenizi tavsiye ederim çünkü büyük şans sizinle birlikte olacaktır.

25 Mayıs – 19 Kasım – Ay Tutulması Mayıs 2021,  ruhunuz bu tutulma ile dinginleşecek ve iç dünyanızda huzura ereceksiniz. Bu huzurlu ruh hali ise ilişkilerinizdeki dengesiz durumlar var ise bu durumları iyileştirebilmeniz için sizi destekleyecektir.

Eğer beğenipte söyleyemediğiniz plütonik aşık olduğunuz bir kişi var ise bu zaman dilimi o kişiye duygularınızı itiraf etmek için iyi bir zamandır. Aynı zamanda ortaklıklar için de verimli zamanlardır. Yeni bir işe başlarken beklenmedik destekler de alabilirsiniz.

1 Ağustos – 18 Aralık – Satürnün, dekanınızı yeniden üçgenlemesi, 4. ev konularıyla ilgili gelişmeleriniz gündem olacaktır. Ev,gayrimenkul satın almak ve satmak ya da evinizin dekorasyonunu değiştirmek için uygun zamanlardır. Varsa ilişkiniz bir sonraki daha ciddi bir aşamaya  taşırsınız, yoksa hayatınızda hiç kimse yeni biriyle tanışırsınız.. Bu tanışacağınız kişi büyük bir ihtimal sizden çok daha büyük ya da çok olgun bir kişi olabilir.

13-30 Eylül – Dekanınızda Mars, özgüveninizde aşırı  bir artış, başkalarının ne düşündüğünü hiç dikkate almadan kendi istekleriniz doğrultusunda hareket etmek için güçlü bir dürtü verir. Bu durum karşısında dikkatli olmak gereklidir. Çünkü bu denli iddialı olmak, ya hep ya hiç tarzında ne olursa olsun kazanma isteğiniz nedeniyle başkalarıyla tartışmalara veya çatışmalara neden olabilir.

Bu enerjiyi verimli bir şekilde ifade ederseniz çok şey başaralı olabilirsiniz. Bunu spor yaparak ya da iş için efor harcayarak  kaliteli şekilde değerlendirebilirsiniz. Mars’ın enerjisi özgüveninizi, eril enerjinizi, karizmayı, cinsel çekicilikle beraber libidoyu arttırıyor olması, flörtleşmek için bu senenin bu zamanlarının en uygun zamanlarından biri olduğunu söyleyebilirim.

Dekan 2 Terazi Burcu yıllık burç yorumu  2021

28 Ocak – 25 Mart – Jüpiter, dekanıza üçgen açı yapıyor. Jüpiter’in bolluğu bereketi ve şansı sizinle birlikte . Hayatınızın akışı bu süreçte sizlere çok daha keyifli gelecektir. Yurt dışı bağlantılı işler ve gündemlerle hukuki konularda şanslı olacaksınız. Bu zamanlardaki fırsatları iyi değerlendirmenizi tavsiye ederim çünkü büyük şans sizinle birlikte olacaktır.

11 Mart – 11 Ağustos
Satürn dekanınıza üçgen açı yapıyor, İstediğiniz konularda başarma arzunuza destek olarak sabırlı tavrınız,  görevlerinize karşı tutumunuz ve başarıyı yakalamak için planlı hareket etmeniz sayesinde istikrarla çok büyük başarıları kucaklayacaksınız. Bu tavrınız ile başarmak istediğiniz konuları ıskalamazsınız.

Bu dönemde hayatınızdaki 4/10 aksında yaptığınız tüm değişiklikler kalıcı olur. İş, kariyer, statü, otorite figürleri, ev, gayrimenkul, aile alanlarında kalıcı değişiklikler yaşarsınız

10 Haziran – 19 Kasım – Güneş Tutulması Haziran 2021, dekanızın uyumlu ve rahatlatıcı bir etkisi var. İç huzur ve denge, mevcut ilişkileri geliştirmek için iyi bir tutulma haline getirir. Aynı zamanda yeni bir ilişkiye başlamak için de idealdir. Hayatınızın bu zamanı için doğru kişiyi çekmeniz muhtemeldir.

Meslek hayatınızda da kazançlar elde edilebilir. Artan güven, üstler ve otorite figürleri üzerinde iyi bir izlenim bırakmanıza yardımcı olur. Yani bu, hayattan zevk almak için iyi bir tutulmadır, ancak kişisel ve profesyonel hedeflerinizi ilerletmek için fırsatlar da olmalıdır.

27 Eylül – 18 Ekim

Merkür retrosu, iletişim ve teknoloji hataları, sözlü tartışmaları, seyahat planlarında aksaklıkları ve kayıp eşyalar ile ilgili sorunlara sebebiyet olabilir.Ayrıca bir şeyler üzerinde durmayı, geçmişi hatırlamayı veya beklenmedik bir şekilde geçmişinizden insanlarla buluşmayı da bekleyebilirsiniz.

Sözlerinizi özenle seçin ve  bir tartışmada veya tahrik edildiğinizde çok ani  tepki vermemeye çalışın. İş görüşmeleriz canlanacaktır

Aralık 2021 – Mart 2022 – Satürn, dekanınızı yeniden üçgenliyor, gayrimenkul satın almak ve satmak veya evinizi yenilemek için iyi bir zaman olmalıdır. Partnerinizle daha yakın bir bağ kurulması muhtemeldir. Bekarsanız, yeni bir romantik ilişki söz konusudur belki de sizden çok daha büyük veya daha genç biriyle yolculuğa başlayabilirsiniz

4 Aralık 2021 – 30 Nisan 2022 – Aralık 2021 Güneş Tutulması, dekanın enerji, inisiyatif ve yaratıcılık verir. Artan kişisel güç ve etki, kendini tanıtmaya ve hedeflere ulaşmaya yardımcı olur.

Herhangi bir sorunun çözülmesi daha kolay olacaktır ve önceki direnme ve pürüzler ortadan kalkar. Güveniniz ve coşkunuz başkalarını etkileyecek. Işık saçacaksınız.Bu, yeni ilişkilere başlamak ve hayattan iyilik istemek için güzel  bir tutulmadır.
Dekan 3 Terazi Burcu yıllık burç yorumu 2021

2018-2024 arası – Plüton, dekanınızı kareliyor,  gücünüzü ve karakterinizi sınar, diğer insanlar ve koşullar şeklinde hayatınıza aşırılıklar getirir. Gerçekten kim olduğunuzu bilmeli, ayağa kalkmalı ve hayata sarılmalısınız. Kriz veya çöküş egonuzu, kimliğinizi ve yaşam yönünüzü tamamen değiştirebilir. Otorite figürleriyle ego çatışmaları yoluyla ve aynı zamanda kişisel ilişkilerinizde kendi kişisel gücünüze hakim olmayı öğreneceksiniz.

  • 13-16 Ekim arasında doğanlar için etki azalıyor.
  • 17-19 Ekim, bu yıl Pluto’yu en güçlü şekilde hissediyor.
  • 20-22 Ekim, gelecek yıl tüm gücü hissedin.

14 Aralık 2020, 26 Mayıs 2021 – Güneş Tutulması Aralık 2020 sekstil açısı, dekanın enerji, inisiyatif ve yaratıcılık verir. Artan kişisel güç ve etki, kendini tanıtmaya ve hedeflere ulaşmaya yardımcı olur.

Herhangi bir sorunun çözülmesi daha kolay olur. Kendinize güveniniz ve coşkunuz başkalarını etkileyecek. Bu, yeni ilişkilere başlamak ve hayattan iyilik istemek için güzel  bir tutulmadır.

13 Mart – 20 Mayıs – Jüpiter, dekanızı üçgenliyor, iyi bir şans, iyi hisler ve esenlik zamanıdır. Normal zorluklar ve hayatın zorlukları ortadan kalkarken rahatlamak ve güzel zamanların tadını çıkarmak isteyebilirsiniz.

Ancak bu, hayatta ilerlemek için çaba göstermenin tam zamanı. Şanslı molalardan yararlanmak, zenginliği ve refahı arttırabilir. Jüpiter geri gitmesi nedeniyle bu yıl içinde aynı geçişe sahipsiniz.

10 Haziran – 19 Kasım – Güneş Tutulması Haziran 2021, dekanızın uyumlu ve rahatlatıcı bir etkisi var. İç huzur ve denge, bunu mevcut ilişkileri geliştirmek için iyi bir tutulma haline getirir. Aynı zamanda yeni bir ilişkiye başlamak için de idealdir. Hayatınızın bu zamanı için doğru kişiyi çekmeniz muhtemeldir.

Meslek hayatınızda da kazançlar elde edilebilir. Artan güven, üstler ve otorite figürleri üzerinde iyi bir izlenim bırakmanıza yardımcı olur. Yani bu, hayattan zevk almak için iyi bir tutulmadır, ancak kişisel ve profesyonel hedeflerinizi ilerletmek için fırsatlar da vardır

23 Temmuz – 31 Aralık – Jüpiter, dekanınızı tekrar üçgenliyor, güven, iyimserlik, iyi şans ve cömertlik getirir. Bu, yeni bir çalışma kursuna, uzun mesafeli bir yolculuğa veya yeni bir ilişkiye, işletmeye veya hukuki bir sürece  başlamak için iyi bir zamandır.

Bu, maddi ve manevi gelişim için önemli zamanlardır. Bununla birlikte, 23 Temmuz – 18 Ekim arasındaki Jüpiter’in gerilemesi sırasında aşırı özgüvenli veya abartılı olmamaya dikkat edin.

27 Eylül – 18 Ekim

Merkür retrosu, iletişim ve teknoloji hataları, sözlü tartışmaları, seyahat planlarında aksaklıkları ve kayıp eşyalar ile ilgili sorunlara sebebiyet olabilir.Ayrıca bir şeyler üzerinde durmayı, geçmişi hatırlamayı veya beklenmedik bir şekilde geçmişinizden insanlarla buluşmayı da bekleyebilirsiniz.

Sözlerinizi özenle seçin ve  bir tartışmada veya tahrik edildiğinizde çok ani  tepki vermemeye çalışın. İş görüşmeleriz canlanacaktır.

Bu özellikle 27 Eylül’den 7 Ekim’e kadar geçerlidir.

Yorum yap

Kategoriler

Astroloji Danışmanlıkları İçin Tıklayın👇

Kategoriler

Doğum Haritası Analizi ile Kaderinizin Kilidini Açın

Kapsamlı analiz, kişiselleştirilmiş iç görüler ve kendinizi keşfetme yolculuğunuzda uzman rehberliği. Doğum haritası analizinizi şimdi alın.