23 Eylül - 22 Ekim Hangi Burç? Terazi Burcunun Özellikleri 2020
Astroloji Yorumcusu > Burçlar > Terazi Burcu > 23 Eylül – 22 Ekim Hangi Burç? Terazi Burcunun Özellikleri 2020

23 Eylül – 22 Ekim Hangi Burç? Terazi Burcunun Özellikleri 2020

Terazi burcunun yönetici gezegeni Venüs’tür. Venüs ise bu dünyadaki güzel olan her şeyi yöneten ikinci en büyük iyicil gezegenimizdir. Aşk, tutku, güzellik, ilişkiler Venüs’ün konuları yani Terazi burcunun konularıdır.

Terazi Burcunun Özellikleri

Astrolojide elementler ve nitelikleri bakımından hava elementi ve öncü burç niteliği grubuna dahildir.

Terazi burcu sembolünden de anlayabileceğiniz gibi denge, adalet, kararsızlık gibi konuları temsil eder.

Terazi burcu, doğum haritasında 7. Ev konularıyla ilişkilendirilir. 7. Evin konuları ise ilişkiler, evlilik, eş, ortaklıktır. Kendilerini tamamlayacak bir eş bulma arzusu onlar için çok ön plandadır.Bu yüzden terazi burçları flörtöz bir yapıya sahiptir. Terazi burcu kişiler nezaket ve görgü kurallarına çok dikkat ederler. Naif bir üslupları vardır. Kadınları da erkekleri de iyi giyinir ve bakımlıdır.

Terazi burçları aşk hayatlarında ise duygularıyla hareket eder. Güzel olan her şeye zaafiyetleri vardır. Sevdikleri zaman sadıktırlar ve kendilerinden çok değer verirler. Adaleti temsil eden bu burç yalandan asla hoşlanmaz. Bir yalan ile karşılaştıklarında affetmeleri çok zordur. Hissiyatları kuvvetlidir. Aşk ilişkilerinde iyi de arabulucu olurlar.

Terazi burcu kariyer hayatında ise moda, kuaför, tekstil, güzellik ve bakım merkezleri gibi sektörlerde başarılı olur. Topluluklar ile çalışmak onlar için eğlencelidir. İnsan ilişkileri kuvvetlidir. Sanata düşkünlerdir. Heykeltraş, ressam gibi konservatuvar bölümlerinde de başarılı olurlar.

Yorum yap

Kategoriler

Astroloji Danışmanlıkları İçin Tıklayın👇

Kategoriler

Doğum Haritası Analizi ile Kaderinizin Kilidini Açın

Kapsamlı analiz, kişiselleştirilmiş iç görüler ve kendinizi keşfetme yolculuğunuzda uzman rehberliği. Doğum haritası analizinizi şimdi alın.