yükselen burç hesaplama
Astroloji Yorumcusu > Burçlar > Yükselen Burçlar > Ücretsiz Yükselen Burç Hesaplama 2020

Ücretsiz Yükselen Burç Hesaplama 2020

Bir çoğumuz Güneş burcumuzu biliyoruz. Peki ya yükselen burcumuzu biliyor muyuz? Bilmiyorsanız hemen girin ve Yükselen Burç Hesaplamanızı yapın!

Yükselen Burç Nedir ve Normal Burçlardan Farkı Nedir?

Hepimiz Koç burcuyum, Terazi burcuyum, Balık burcuyum diyoruz. İşte bunlar bizim Güneş burcumuzdur. Doğduğunuz esnada Güneş hangi yıldız sistemi içinde ilerlemekte ise bu bizim Güneş burcumuz oluyor. Sıra yükselen burca geldiği zaman durumlar değişiyor. Siz doğdunuz anda doğudan yükselmekte olan burca astrologlar olarak biz yükselen burç diyoruz. Yükselen burcun hesaplanabilmesi için doğum saatini tam olarak biliyor olmanız çok önemlidir. Yükselen burcunuzu hesaplayabilmek için doğum tarihiniz ve doğum yerinizin yanında doğduğunuz saati de tam olarak bilmeniz gerekir.

Ücretsiz Yükselen Burç Hesaplama Aracı

Aşağıdaki alanları doldurarak ücretsiz yükselen burç hesaplamanızı yapabilir yükselen burcunuzu öğrenebilirsiniz. Yükselen hesaplamaları tamamen ücretsizdir. Yükselen burcu hesaplamak isteyen arkadaşlarınıza bizi tavsiye ederseniz mutluluk duyarız!

Daha Detaylı Danışmanlıklar için Sayfamız

Kategoriler

Astroloji Danışmanlıkları İçin Tıklayın👇

Kategoriler

Doğum Haritası Analizi ile Kaderinizin Kilidini Açın

Kapsamlı analiz, kişiselleştirilmiş iç görüler ve kendinizi keşfetme yolculuğunuzda uzman rehberliği. Doğum haritası analizinizi şimdi alın.