41AA1EF8 51A2 4C7A B504 66660A63F4B0
Astroloji Yorumcusu > Burçlar > Venüs Mars kavuşumu 2021

Venüs Mars kavuşumu 2021

Venüs Mars kavuşumu 2021
Akıl, ışıkla buluştuğunda rönesans olur. Gökkubbede iki ışık kaynağımız vardır. Biri Ay diğeri ise Güneş’tir. Astrolojinin ve kadim öğretilerin Kutsal dişil ve eril enerjisi..
Güneş ve Ay ..
Güneş ben bilincini, egoyu yansıtır. Ay ise duygu kapasitemiz, ruhumuzdur. Astronomik olarak Güneş ile Ay kavuştuğunda yeni ay gerçekleşir. Yani madde dünyasında yaşayan eril enerji, ışıkla (dişil enerjiyle) kavuştuğunda kendini bulur. Evet işte bu ruhun rönesansıdır.
Astrolojide ise eril ve dişil enerjiyi simgeleyen bir diğer gösterge Venüs ve Mars’tır.


13 Temmuz günü aşkın ve sanatın gezegeni Venüs ile eylemlerimizden sorumlu olan tutkunun ve cinselliğin gezegeni Mars semada hemhal oluyor. Üstelik bu güçlü kavuşum ateş elementi olan Aslan burcunda ! Yaratıcılık, sanat, aşk, tutku ne isterseniz var. Ancak bu ilişkiler gelip geçici ve de zorlu olabilir.. Uranüs-Satürn-Venüs/Mars t kare arkadaşlar 🥺
Ani ilişki başlangıçları,ani kopuşlar, bir anda göklere çıkarken bir anda yere çakılabilirsiniz
Bence 13 Temmuz gününü tedbirli bir şekilde değerlendirin 💫
Kişisel bazlı destekleyici etkiler olabilir. Biliyorsunuz ki daima esas olan doğum haritanızdır. Bu yüzden her yerde Venüs Mars kavuşumu mutluluk getiriyor aşk getiriyor haberlerine aldırış etmeyin. Dediğim gibi haritalar bir bütündür ve bu Venüs Mars kavuşumu malefik gezegenlerden sert açılar aldığı için iyicil etki yaratmaz. Önümüzdeki bir hafta boyunca ilişkilerde agresyondan kaçının
Sevgiler 🌟

Yorum yap

Kategoriler

Astroloji Danışmanlıkları İçin Tıklayın👇

Kategoriler

Doğum Haritası Analizi ile Kaderinizin Kilidini Açın

Kapsamlı analiz, kişiselleştirilmiş iç görüler ve kendinizi keşfetme yolculuğunuzda uzman rehberliği. Doğum haritası analizinizi şimdi alın.