Yay Burcu
Astroloji Yorumcusu > Burçlar > Yay Burcu > 23 Kasım – 21 Aralık Hangi Burç? Yay Burcunun Özellikleri

23 Kasım – 21 Aralık Hangi Burç? Yay Burcunun Özellikleri

Yay burçları astrolojideki element ve nitelikleri bakımından ateş grubu elementi olup değişken niteliğe sahiptir. Yay burcunun yönetici gezegeni Jüpiter’dir. Jüpiter gezegeni Zodyaktaki en iyicil gezegendir. Şansı, güzel ahlakı, bolluğu ve bereketi simgeler. Jüpiter bulunduğu konumu güzelleştirir, genişletir.

Yay Burcunun Özellikleri

Bu yüzden yay burçları ufukları geniş, dine, felsefeye, ahlaki değerlere düşkündür. Yay burçları aynı zamanda özgür ruhludur. Gezmeyi, görmeyi yeni yerler keşfetmeyi çok sever. Evde oturmak pek yay burçlarına göre değildir. Daima pozitif düşünürler hatta bazen bu kadar çok pozitif düşünmeleri, fazla cesur olmaları başlarına işler açabilir. İyi niyetleri suistimal edilebilir. Yay burçları genel olarak şanslıdır. İçi içine sığmayan ateş grubundan olan yay burcu etrafına neşe saçar. Açık sözlüdür. Aklından geçirdikleri diline dökülür. Arkadan konuşmak yerine her şeyi yüzüne konuşur. Çünkü amacı hiç bir zaman kötülük etmek, karşısındakini üzmek değildir. “İyi bakın ki iyi olsun iyilikler de sizi bulsun” mantığı ile hareket eder.

Yay burçları bilgiye ve bilgeliğe çok kıymet verir. Çünkü kendileri bu dünyaya bilge bir formda gelmiştir. Yay Burcu astrolojide uzak diyarları, yurt dışı bağlantısını, yabancı dili de temsil eder. Bu yüzden kariyer hayatlarında da din, felsefe, dış ticaret, lojistik, yabancı dil gibi alanlarda mesleki seçimler yaparlarsa başarılı olurlar.

Yay burçları aşk hayatlarında ise duygusallıktan çok eğlenceli bir partner arar. Onlar için en önemli kriterler yaşamı seven, hayata dair bir felsefesi olan, onunla eğlenebilecek, anlayışlı, iyi niyetli bir kişi olmaktır.

Yorum yap

Kategoriler

Astroloji Danışmanlıkları İçin Tıklayın👇

Kategoriler

Doğum Haritası Analizi ile Kaderinizin Kilidini Açın

Kapsamlı analiz, kişiselleştirilmiş iç görüler ve kendinizi keşfetme yolculuğunuzda uzman rehberliği. Doğum haritası analizinizi şimdi alın.