crowd 2045498 640
Astroloji Yorumcusu > Topluluk Kuralları

Topluluk Kuralları

Aşağıda, sizi sorunlardan uzak tutacak bazı kuralları hatırlatmak isteriz. Lütfen bu kuralları ciddiye alın ve benimseyin. Kurallarda açık bulmaya çalışmayın veya bulduğunuz açıkları meşrulaştırmaya çalışmayın. Bu kuralları anlamanız ve gerekçelerine saygı duymanız önemlidir.

Çıplaklık veya cinsel içerik

Astrolojiyorumcusu.com’da pornografiye veya cinsellik içeren materyallere izin verilmez.

Nefret söylemi barındıran içerik

Sitemiz fikirlerin özgürce ifade edildiği bir platformdur. Ancak, bireylere veya gruplara karşı ırk ya da etnik köken, din, bedensel engel, cinsiyet, yaş, uyruk, gazilik durumu veya cinsel yönelim/cinsel kimlik temelinde şiddeti teşvik eden veya hoş gören ya da birincil amacı bu temel özellikler üzerinden nefreti kışkırtmak olan içerikleri desteklemeyiz. Bu, hassas bir dengeleyici eylem olabilir, ancak temel amacın korunan bir gruba saldırmak olduğu durumlarda içerik çizgiyi aşmış olur. 

Taciz ve siber zorbalık

Astrolojiyorumcusu.com’da uygunsuz yorum yayınlanmasına izin verilmez. Taciz sınırını aşıp zarar verici saldırıya dönüşen durumlar bildirilebilir, söz konusu içerikler de kaldırılır. Kullanıcıların sinir bozucu veya önemsiz davranışlar sergilediği durumlarda ise göz ardı etmeniz önerilir.

Spam, yanıltıcı içerik ve dolandırıcılık

Spamdan nefret etmeyen yoktur. Yorumlar ve özel mesajlar dahil olmak üzere, büyük miktarda hedeflenmemiş, istenmeyen veya tekrarlanan içerik yollanmasına izin verilmez.

Tehditler

Saldırgan davranışlar, birini tehditkar ve rahatsız edici bir şekilde sürekli olarak takip etme, tehdit, taciz, gizliliğin ihlal edilmesi, diğer üyelerin kişisel bilgilerinin ifşa edilmesi, başkalarını şiddet eylemlerinde bulunmak üzere kışkırtma veya Kullanım Şartları’nın ihlal edilmesi gibi eylemler son derece ciddiye alınmaktadır. Bu tür davranışlarda bulunduğu tespit edilen kişiler sitemizden kalıcı olarak uzaklaştırılır.

Telif Hakkı

Telif hakkına saygı gösterin. Yalnızca kendi hazırladığınız veya kullanma izniniz olan içerikleri paylaşın. Başka bir ifadeyle, başkasının telif hakkına sahip olduğu içerikleri, gerekli izinler olmaksızın paylaşmayın. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin.

Kimliğe bürünme

Başka bir kişiyi taklit etmek için açılan hesaplar ve yapılan yorumlar, kimliğe bürünme politikamız kapsamında silinebilir. 

İletişim

Kategoriler

Astroloji Danışmanlıkları İçin Tıklayın👇

Kategoriler

Doğum Haritası Analizi ile Kaderinizin Kilidini Açın

Kapsamlı analiz, kişiselleştirilmiş iç görüler ve kendinizi keşfetme yolculuğunuzda uzman rehberliği. Doğum haritası analizinizi şimdi alın.